У Харкові відбулася (не)конференція незалежної вчительської спільноти EdCamp Ukraine

2 липня у місті Харкові пройшла урочиста церемонія відкриття Четвертої національної (не)конференції незалежної вчительської спільноти EdCamp Ukraine, яка є альтернативним державному способом підвищення кваліфікації педагогів.

У заході взяли участь глава МОН Лілія Гриневич, уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба, представники з Хустщини, зокрема, заступник голови Хустської районної ради Михайло Калинич, майже тисяча вчителів та експертів у сфері освіти з України та 11 інших країн.

Учасники заходу ознайомилися з різними існуючими в Харкові освітніми проектами. Вони відвідали харківський ЛітМузей, найбільшу танцювальну школу в Україні All Stars, технічну студію «Винахідник» та Харківську школу архітектури.

На EdCamp Ukraine також відбулася низка відкритих уроків для дітей зі шкіл на лінії зіткнення, котрі вчителі з різних міст проводили за авторськими методиками.

Також на всіх гостей чекав освітній квест та презентація партнерських ініціатив і проектів. На форумі працював проект «Літературні посиденьки», книжкова галерея, благодійна крамниця на підтримку руху EdCamp на Спільнокошті й Art-лабіринт освітянських мрій.

Ініціатива EdCamp з’явилася у 2010 році в США, її метою є створення альтернативного державному способу підвищення кваліфікації педагогів. Цей рух вже охоплює 32 країни світу.

Комментарии запрещены.