У Драгові відкрили сучасний спортивний майданчик

24 жовтня на території Драгівської школи відбулося святкове відкриття спортивного майданчика із штучним покриттям. Урочисто перерізали стрічку голова Хустської районної ради Василь Губаль, заступник голови Хустської райдержадміністрації Василь Пригара та сільський голова Михайло Керита. «На цю подію драгівчани чекали дуже давно, адже в селі живе багато молоді, які люблять спорт. Тому зараз буде ще більше можливостей удосконалювати його та розвивати. Будемо організовувати різні змагання, аби досягати спортивних вершин»,- відмітив сільський голова.

«Обласна програма щодо будівництва спортивних майданчиків діє до 2015 року. Ми запланували будувати такі майданчики принаймні у двох населених пунктах району кожного року. Минулоріч це були Н.Селище та Рокосово. В 2012-му успішно завершили роботи в Ізі та Драгові. Сьогодні ми зробили важливий внесок у здоров’я наших дітей,- зазначив голова райради Василь Губаль.

Добудувати майданчик вдалося за підтримки спонсорів, адже коштів з обласного бюджету не вистачало.

На відкритті жителям Драгова за вклад у соціально-економічний розвиток села вручили грамоти. Також голова райради Василь Губаль та заступник голови райдержадміністрації Василь Пригара передали волейбольній команді села спортивну форму та м’ячі.

Далі майданчик освятили, після чого учнів та гостей свята привітав директор школи Василь Бокоч. Завітала на свято та розділила радість дітей і поважна жителька села, відома письменниця Христина Керита.

Відтепер і дорослі й малі мають можливість з користю проводити дозвілля та розвивати здібності, досягаючи нових  перемог.

Комментарии запрещены.