«Тобі, рідний краю, я пісню співаю»

Звітний концерт художніх колективів Хустщини присвячений Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва відбувся сьогодні в районному будинку культури.

У фойє приміщення була оформлена виставка декоративно-прикладного мистецтва, де  витвори народних умільців дивували та радували око.

А в залі зібрались шанувальники пісні, танцю, художнього слова та народного мистецтва.

Привітали та вручили нагороди працівникам культури й аматорам народного мистецтва голова Хустської райдержадміністрації Михайло Горба, голова Хустської районної ради Василь Губаль, а також привітала винуватців свята Ганна Дрогальчук представник управління культури Закарпатської області.

-Я високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток народної культури краю. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте та збагачуєте культурну спадщину Хустщини. Щиро дякую Вам за високе служіння мистецтву, за творчий пошук, за самовідданість і невтомну працю,- зазначив у виступі голова Хустської райради Василь Губаль.

За творчий внесок у розвиток культури району, активну участь у концертній діяльності та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури й аматорів народного мистецтва, голова Хустської районної ради Василь Губаль вручив грамоти районної ради та вітальні листівки: керівнику народного фольклорного колективу «Селиська співанка» Тетяні Федурця, керівнику народного фольклорного колективу Золотарівського сільського будинку культури Марії Бабич, директору сільського будинку культури с. Н.Бистрий-ГЕС Марії Росоха, директору Вишівського селищного будинку культури Йосипу Барні, керівнику студії естрадного співу «Фортуна» Євгену Щербану та завідувачу сільського клубу Горінчево-Сюрюк, керівнику троїстих музик Сергію Петрецькому, а також грамоту обласної ради та вітальну листівку вручив Анатолію Барні.

З теплими словами до своїх колег звернулась і Мирослава Пойда начальник відділу культури та туризму Хустської райдержадміністрації, яка зазначила, що відділом культури робиться все можливе аби рідний край збагачувався новими талантами, аби звичаї й традиції відроджувались й передавались з покоління в покоління.

Розпочався святковий концерт з виступу народної хорової капели працівників освіти району під керівництвом заслуженого працівника культури України Володимира Ліхачевсьокого. Продовжили ж концерт найкращі колективи.

Звітний концерт став не тільки святом пісні, танцю, народної творчості, а й святом народного духу, закарпатської душі, святом гармонії й натхнення, адже Хустщина багата і відома не тільки своєю історичною спадщиною, а й діячами культури, аматорами народного мистецтва, які знані й відомі не лише в нашому районі, а й за його межами.

Цінуймо слово, пісню і танець! Пишаймося й будьмо горді за наш рідний край!

Комментарии запрещены.