Сила громади — у єдності. У Нижньому Селищі встановлено вуличне освітлення

DSCN4418У селі Нижнє Селище Хустського району завершено встановлення вуличного освітлення, яке проводилося у рамках проекту Європейського Союзу Програмою Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду- ІІ». З нагоди цього у п’ятницю, 17 січня, тут відбулося урочисте відкриття.

Участь у довгоочікуваній події взяли голова Хустської районної ради Василь Губаль, заступник голови ради Павло Гвоздянський, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Маді, координатор Закарпатського обласного підрозділу впровадження проекту МРГ-ІІ – Любов Павлович, сільський голова Іван Шоля, голова Хустської районної громадської організації «Селиський добробут» Олександр Онофрей та жителі села.

Загальна вартість проекту становила 180524 тисяч гривень. З них Європейським Союзом Програмою Розвитку Організації Об’єднаних Націй виділено 79390 тисяч гривень, Хустська райрада та РДА виділила 92108, а громадська організація «Селиський добробут»- 9026. Тож відтепер на вулицях Центральна, Молодіжна й Борканюка світитиме загалом 56 ліхтарів.

 «Громада цікавилася різними проектами. Однак вуличне освітлення — це питання, яке односельчан хвилювало найбільше. Приємно, що до участі в проекті долучилася молодь. Це є підтвердженням тому, що вони люблять свою маленьку, але рідну Батьківщину. А реалізація цього проекту стане хорошим прикладом для усіх громад району», — відзначив голова ради Василь Губаль.

Привітавши учасників зібрання з успішним завершенням проекту голова райради відмітив неабияку активність, ініціативу та зацікавленість й самих жителів громад в участі в цьому проекті. Також цього дня голові громадської організації Олександру Онофрею вручив сертифікат про успішне завершення проекту у співпраці з проектом Європейського Союзу та програми розвитку Організації Об’єднаних націй в  Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду- ІІ».

«Виконання проектів згуртовує громаду. Це є ще одним із позитивів, що дає можливість працювати не лише з даним проектом, а запроваджувати й інші», — зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Маді.

Сільський голова Іван Шоля відмітив, що на майбутнє планується розробляти проектно-кошторисні документації на встановлення освітлення й інших вулиць. Все залежатиме від фінансування.

По завершенні координатор обласного ресурсного центру Любов Павлович відмітила, що в жителів Н. Селища є чудові шанси для подальшої участі в нових проектах, які зможуть позитивно вирішити найболючіші проблеми селян.

DSCN4424DSCN4428DSCN4438 DSCN4444 DSCN4449 DSCN4450 DSCN4459

Комментарии запрещены.