Святкування Дня незалежності відбулися у Нижньому Селищі

DSCN8916День незалежності України – це свято, яке відзначають в кожному куточку нашої держави. Усвідомлюючи важливість цього величного дня, урочисто й святково відзначила 22 – річницю незалежності й Хустщина. Зокрема, урочистості з нагоди свята відбулися й у Н. Селищенському сільському будинку культури. 

Хочеться відмітити, що цей заклад є хорошим прикладом для наслідування не тільки для Хустщини, а й всього Закарпаття. Адже тут життя вирує, молодь активно відпочиває, організовуючи різного роду заходи. Одне слово, заклад працює.

Підтвердженням цьому стали урочистості з нагоди 22 – річниці незалежності України, які тут відбулися у четвер, 22 серпня.

З найбільшим національним святом всіх присутніх привітав сільський голова Іван Шоля, який побажав усім добра, миру та злагоди. «24 серпня – це не просто День незалежності держави, це світле й рідне свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили і плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу та мужньо боролися за її майбутнє», — наголосив у вітальному слові Іван Миколайович.

Сільський голова також вручив грамоти директору Н. Селищенської школи Олександру Липчею, депутату сільської ради Миколі Русанюку та вихователю Н.Селищенського ДНЗ Світлані Рущак.

         Продовжилося свято концертом. Всім присутнім гарний настрій подарувала талановита закарпатська співачка Рита Гоєнко.DSCN8906DSCN8911DSCN8913DSCN8917DSCN8919DSCN8933DSCN8925

Комментарии запрещены.