Святкування Дня місцевого самоврядування в Крайниківському сільському будинку культури

У вівторок, 5 грудня, у Крайниківському сільському будинку культури по закінченні координаційної ради в урочистій атмосфері була відзначена особлива подія – День місцевого самоврядування – професійне свято всіх тих людей, які сьогодні тут зібралися – представників місцевої влади, сільських та селищного голів, районних та сільських депутатів, секретарів, бухгалтерів сільських рад та членів виконавчих комітетів – людей, які вболівають за Хустський район, дбають про його добробут та процвітання.

Розпочалося святкування із виступу Крайниківського сільського голови Василя Сабадоша, який ознайомив присутніх з історією очолюваного ним населеного пункту та подякував гостям, які завітали на сьогоднішнє свято.

З вітальним словом виступив голова районної ради Юрій Іванчо, який відзначив: «Людина, яка вболіває за свій регіон – робить все для того, щоб він розвивався. Це – дуже важка ноша. Напередодні професійного свята – Дня місцевого самоврядування – свята всіх тих людей, які трудяться для розвитку та зміцнення територіальних громад, хочу всіх вас щиро привітати. Бажаю вам добра, здоров’я, мати можливість працювати задля розвитку своєї громади. Також бажаю, аби ваші громади були економічно спроможними. Маємо надію, що зміни, які відбудуться в державі у зв’язку з територіальною розбудовою, будуть для всіх мешканців Хустщини позитивними, адже жителі нашого району заслуговують жити в достатку».

Майбутнє нашої країни та місцевих громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства. Вони є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

За таку щоденну клопітку роботу Юрій Олексійович нагородив грамотами районної ради кращих районних депутатів, секретарів та бухгалтерів сільських рад.

Вітали сьогодні представників органів місцевого самоврядування і талановиті вокалістки – лауреати та призери районних, обласних і всеукраїнських пісенних конкурсів – Валерія Антал, Лілія Тудовші та Яна Поп. Також для присутніх виступив вокальний ансамбль «Крайниківчанка» із піснями «Добрий день, моя родино» та «Через поле широкоє».

Їхня праця – складна та відповідальна, про що на сьогоднішній урочистості говорилося неодноразово. І це справді так, бо ж здебільшого люди, які працюють в органах місцевого самоврядування – справжні ентузіасти, патріоти свого рідного населеного пункту, які працюють для його добробуту цілодобово.

Кульмінаційним і завершальним дійством сьогоднішнього свята був вихід на сцену трьох голів Хустської районної ради. Двох – попередніх – Олександра Липчея та Івана Мішка і сьогоднішнього – Юрія Іванчо, які спільно привітали присутніх зі святом і висловили слова вдячності за сумлінну та самовіддану працю в ім’я розквіту рідної Хустщини.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *