Своє професійне свято відзначили землевпорядники

DSCN5495Традиційно у другу суботу березня своє професійне свято відзначають    землевпорядники. Цей день відведений у календарі для того, аби проаналізувати і підсумувати зроблене, визначитися на майбутнє, сповна усвідомити ту роль і відповідальність, яка лежить перед нинішніми й прийдешніми поколіннями. З нагоди цього, 11 березня в залі засідань Хустської районної ради відбулися урочисті заходи.

З професійним святом землевпорядників привітав начальник управління держземагенства в Хустському районі Юрій Липей. Він зазначив, що землевпорядники – це ті люди, які відповідають за землеустрій, ефективне та раціональне використання землі, встановлення меж населених пунктів та земельних ділянок. У наших рядах – не просто компетентні фахівці, а ще – мужні, сильні, сміливі люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця.DSCN5504

На свято з вітаннями завітав і начальник головного управління держземагенства Закарпатської області Олександр Антал, який наголосив на важливості цієї нелегкої професії та побажав усім успіхів і добра. Також з поздоровленнями виступили в. о. голови Хустської райдержадміністрації Дмитро Маді та голова районної ради Василь Губаль. «Рівень культури надання послуг нашим громадянам значно підвищився, адже ви завжди плідно працюєте на благо розвитку нашого району.  Хочу відмітити, що розвиток суспільства за всіх часів був пов’язаний із землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. Успіхів вам у почесній справі, міцного здоров’я, добра і щастя вашим родинам», — зазначив очільник району.DSCN5529

Було вручено цього дня й ряд грамот кращим працівникам. Відтак, голова районної ради Василь Губаль вручив грамоти районної ради спеціалісту І категорії сектору ринку та оцінки земель управління Держземагенства у Хустському районі Анатолію Ковтуну, землевпоряднику Вишківської селищної ради Василю Рошко, спеціалісту І категорії відділу державного земельного кадастру управління Держземагенства у Хустському районі Роману Пожарському.

Завершилися урочистості святковим концертом. Чудові пісні винуватцям свята подарували  Оксана Росоха, Рита Гоєнко та Анатолій Барна.

Комментарии запрещены.