Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

 

Сьогодні в місті над Тисою відбувся мітинг-реквієм, присвячений 67 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Перед початком урочистих заходів у малому залі Хустської райдержадміністрації з ветеранами Хустщини відбулося зібрання, де керівники міста та району привітли всіх з Днем Перемоги та вручили подарунки.

На мітингу  з вітальними словами до всіх присутніх звернулись голова Хустської РДА Михайло Горба, голова Хустської райради Василь Губаль та секретар Хустської міської ради Володимир Ерфан.

-Ми вже 67 років живемо під мирним і світлим небом. Цей день з біллю та сумом озивається у душах кожного з нас. Ми пам’ятаємо, що за це свято заплачено велику ціну, бо війна забрала життя мільйонів співвітчизників, серед яких- і жителі Хустщини,- зазначив у своєму виступі голова Хустської райради Василь Губаль.

До слова був запрошений і один з ветеранів Олександр Котляров, який зі сльозами на очах розповів про жахіття страшної війни, побажав усім добра, радості та благодаті. Зазначив, що ветерани радіють, що їх не забувають ні в свята, ні в будні.

Згадали цього дня хвилиною мовчання тих, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

Після цього представники громадськості, керівники підприємств, організацій, установ, політичних партій, поклали вінки та квіти біля пам’ятника загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні.

По закінченні мітингу сивочолих ветеранів було запрошено  до святкової палатки на солдатську кашу.

Комментарии запрещены.