Столиці закарпатського лозоплетіння- 635 років

У неділю, 2 вересня, у Ізі було вельми багатолюдно. На святкування Дня села прийшли усі — від малого до великого, ті, кому не байдужа своя маленька, але рідна Батьківщина.

Свято проходило у теплій атмосфері. Звучали українські народні пісні, що дуже сприяло бажанню пуститися в танок. Проводилися народні гуляння, а в охочих була можливість взяти участь у захоплюючих і веселих змаганнях. Велася й жвава торгівля різноманітними сувенірами, витворами народного мистецтва, вишиванками ручної роботи та іншими елементами українського народного одягу.   

Без сумніву, не обійшлося і без авторитетних людей області, району, села. На свято завітали голова Закарпатської обласної ради Іван Балога, голова Хустської районної ради Василь Губаль, депутат обласної ради Павло Балога, заступник голови райдержадміністрації Василь Пригара, сільський голова Ольга Дума та священники.

-Мешканці Ізи– відомі далеко за межами краю як майстри лозоплетіння. Вони дуже люблять свою землю, і як показало святкування Дня села знають на славу повеселитися, — зазначив керівник обласної ради. Від облради він також вручив ряд грамот.

Щиро цього дня привітав усіх і голова райради Василь Губаль, який зазначив, що вже не перший рік громада села дружньо підтримує святкування. Це вкотре підтверджує той факт, що ізяни вміють не тільки плідно працювати, прославляючи наш край, а й  гарно відпочивати.

У присутніх цього дня була можливість і поспівати, адже перед сценою проводилось кароке шоу «Хочеш співай», переможницею якого стала Андріана Головко з Ізи. В подарунок дівчина отримала кавоварку.

Родзинкою свята став виступ заслуженої артистки України Надії Копчі. Після чого всі присутні мали можливість поласувати смачним тортом, вагою 33 кілограми.

Завдяки цікавій розважальній програмі на святі панувала весела атмосфера. Радісний гомін дітвори і сміх батьків свідчили, що кожен знайшов собі розвагу.

Варто віддати належне й організаторам свята, особливо Ізянському сільському голові Ользі Дума, оргкомітету села, а також всім тим, хто долучився до цієї благородної справи. Було зроблено все, аби відпочинок вдався.

Завершилося усе дійство святковим феєрверком.


Комментарии запрещены.