Стеблівці виповнилося 624 роки

DSCN9238У мальовничій Стеблівці відбулося святкування Дня села з нагоди 624-ої річниці писемної згадки. День 1 вересня став не лише продовженням традиції, а й справжнім грандіозним святом, що проходило у теплій атмосфері народних пісень, які передаються з покоління в покоління.

Гарному святкуванню сприяло багато факторів: добра організація, чудова погода, і звичайно зацікавленість самих жителів, які радо допомагали у організації свята.

Перше слово для привітання було надано сільському голові Василю Лукачу, який зазначив, що святкування Дня села проходить вдруге. «Протягом віків жителі села своїми працьовитими руками освоювали землю, народжували дітей, зберігали народні традиції, мову і побут. Тому Салдобош – це велика і дружна родина, яка своєю самовідданою працею з дня в день примножує багатства рідного краю та всієї Батьківщини. Тому я щиро вітаю вас з днем народження нашої мальовничої Стеблівки», — каже Василь Михайлович.DSCN9220

Привітати жителів із знаменним святом приїхав і голова районної ради Василь Губаль, який чимало зусиль доклав, аби це свято відбулося на належному рівні. Саме йому громада цього дня висловлювала чимало слів подяки.

         «Приємно бачити, що жителі Стеблівки вміють не лише плідно працювати, а й добре відпочивати. І наше з Вами завдання – зробити все для того, аби ваше життя стало кращим, заможнішим, гідним мешканців сучасного українського села. Хочу відмітити й те, що у вас є дуже потужна команда, яка дбає про село. Не можу не відмітити, що вашу громаду в районі представляють три депутати районної ради Володимир Берец, Михайло Рішко та Василь Фречка. Це ті люди, які переймаються проблемами, працюючи над покращенням соціально-економічного стану населеного пункту. Також хочу відзначити й сільського голову. Він, як не хто інший, вболіває за ваше чудове село», — наголосив у вітальному слові голова Хустської районної ради Василь Губаль.

Село відзначає 624 — річчя, тому й гостей-музикантів запрошували знаних. Чудовий виступ народного фольклорного колективу «Народна забава» із Тернополя заполонив серця кожного глядача, який підтримував виступи бурхливими оплесками.

Гарний настрій також подарували цього дня творчі колективи краю. Своїм співом та народними танцями зігріли публіку та додали святу справжньої родзинки.

Святкування Дня села – приклад для інших громад, як правильно разом організовуватися і як важливо спільно діяти. Важливо, аби й на наступних культурних заходах ця сільська родина завжди була на висоті.

Завершилось святкування феєрверком та масовими гуляннями.DSCN9213DSCN9203DSCN9215DSCN9223DSCN9225DSCN9231

DSCN9216

Комментарии запрещены.