Сьогодні засідала колегія райдержадміністрації

DSCN6199У малому залі районної ради відбулося засідання колегії райдержадміністрації, яке провів в. о. голови Хустської райдержадміністрації Дмитро Маді. Також взяли участь заступники голови райдержадміністрації та голова районної ради Василь Губаль.   

На порядку денному розглянули чотири питання. Так по першому питанню «Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2013 року» виступив начальник фінансового управління державної адміністрації Іван Губаль. Він зазначив, що районний бюджет виконано на 107,7 відсотка, селищний бюджет – на 130,2 відсотка, сільські бюджети – на 120,9 відсотків.DSCN6203

«Про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2013 року» інформував присутніх начальник управління економічного розвитку і торгівлі державної адміністрації Володимир Лендєл.

Далі перейшли до розгляду наступного питання «Про усунення виявлених ревізією Хустського державного підприємства технічної інвентаризації порушень законодавства з питань збереження використання комунальної власності та фінансів». Начальник Хустської об’єднаної державної фінансової інспекції Юрій Чулей відмітив, що проведено ряд ревізій, де встановлено фінансові порушення, що призвели до втрат в сумі 68,26 тисяч гривень.

Потім присутні заслухали Звіт голови Липецько-Полянської сільської ради Василя Прокупцянича про дотримання законодавства з питань розгляду звернень громадян за І квартал 2013 року. Сільський голова зазначив, що вся робота виконкому за 2012 рік була спрямована на задоволення суспільних потреб громадян і, у першу чергу, пов’язаних з отриманням життєво необхідних послуг. За минулий рік до сільської ради всього надійшло 126 звернень. Більшість із них стосувались земельних питань, а також питань соціального захисту, житлової політики та заяви іншого характеру, що стосуються потреб громадян.    З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.      DSCN6196

А по завершенні засідання колегії сільські голови вкотре порушили тему ремонту доріг. Вони обурені їх станом, адже роботи ще не почато. Продовжив тему щодо проблемних питань і очільник району Василь Губаль. Він звернувся до сільських голів ще по одному не менш болючому питанню — сміття. — «Це тема, про яку ми говоримо щодня. Тому потрібно разом, спільними зусиллями взятися за її вирішення», — каже голова районної ради.

Комментарии запрещены.