Сільське свято у Кошельові зібрало кращих спортсменів

У день великого релігійного празника  – Покрови  Пресвятої Богородиці у селі Кошельово Хустського району відбулося сільське спортивне свято «Кубок Золотої осені». На стадіоні зранку проходили футбольні поєдинки за участі команд Кошельова, Ізи, Нижнього Селища, Велятина, Данилова, а також були богатирські розваги:  армреслінг, гирьовий спорт, перетягування канату, де було визначено кращих із кращих. Першість серед футбольних команд та кубок переможця здобула команда із Нижнього Селища.

Після спортивних змагань розпочали урочисту частину свята. Благословив усіх настоятель Покровсьокого храму села Кошельово отець Іоан. З вітальним словом до своїх односельчан звернулася цього дня Олена Рогач сільський голова, яка зазначила, що вперше у селі проводиться таке грандіозне дійство. Саме свято започатковане 3 роки тому, але так гучно його ще не відзначали. Для жителів Кошельова та сусідніх присілків — це нагода зустрітися з рідними та близькими, поспілкуватися та весело провести час. «Кошельово показало, шо вміє приймати гостей та відпочивати. Я радію з того, що на Закарпатті є села, де люди пишаються місцем де народилися, проживають, виховують справжніх патріотів своєї малої батьківщини — Кошельова, Залома, Руні, мого рідного Липовця і навколишніх сіл Хустщини. Це свято стане тут традиційним, — зазначив у виступі голова Хустської районної ради Василь Губаль.

Гарного настрою на святі додали виступи талановитої молоді краю, зокрема успіх у пібліки мав закарпатський гурт «Гудаки» та відомий співак Хустщини Анатолій Барна. Надвечір публіку зігріла заслужена артистка України Надія Копча. Відпочивали всі — від малого до великого. Народні гуляння вдалися на славу.

Комментарии запрещены.