Шкільне спортивне свято у Велятині

DSCN6949Сповідуючи принципи здорового способу життя та власне ідею запровадити їх серед школярів, доброю традицією у Велятинській ЗОШ стало проведення по завершенні навчального року спортивного свята, до якого готуються не лише всі учні, а й учителі та колишні випускники школи. Цей рік не став винятковим. Адже 22 травня спортивне дійство відзначили ювілейною датою – 20-ю  річницею від дня заснування традиції проведення волейбольного та футбольного турніру.                                                       

Ці змагання  уже давно стали невід’ємною частинкою шкільного життя. І з кожним роком вони у своєму колі збирають дедалі більше захоплених та зацікавлених учасників.

Так, з початком змагань всіх присутніх привітала директор школи Жанна Микитюк, побажавши спортсменам гарної гри та легкої перемоги. Хочеться зазначити, що саме Жанна Миколаївна докладає чимало зусиль, аби у школі проводилися різного роду свята. Завдяки їй та педагогічному колективу молоде покоління виховується у любові до рідного краю та в повазі до тих традицій і звичаїв, що залишились у спадок.

 «У нас дуже багата історія спорту школи. Я думаю, що доречно її продовжувати й надалі. Не потрібно залишатися на досягнутому, а рости до республіканських змагань. І наш сьогоднішній захід є тим спортивним святом, яке має за мету не лише позмагатися, а й показати хороший приклад виховання спортом. Протягом багатьох років саме  такий приклад показували вчителі фізкультури, за що їм велика подяка», — зазначила у своєму виступі директор школи.

На урочистому відкритті також були запрошені до слова сільський голова Михайло Петечел, начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Фінюк, ветеран спортивного руху с.Велятино Юрій Липчей, Ольга Половка, вчитель фізкультури, яка й започаткувала проведення цих змагань, а також сільські депутати та представники прикордонної служби «Велятино».  Цього дня від дирекції школи окремим учням було вручено і ряд подяк за значні досягнення у спорті.

Після виступів розпочалася гра, участь у  якій взяли цьогорічні випускники, а також випускники 1993 року та вчителі школи. Всі спортсмени хотіли довести, що їхня команда найкраща і найсильніша.                                                                                                                                

Відтак не забарились і результати, за якими переможцями у футболі стала команда випускників 2013 року, у волейболі – команда вчителів. У грі з футболу між випускниками 1993 та 2013 років переможцями знову стала команда випускників школи 2013 року.

DSCN6916DSCN6920DSCN6922DSCN6924DSCN6927DSCN6928DSCN6936DSCN6944DSCN6948DSCN6958DSCN6964DSCN6962

Комментарии запрещены.