Шевченкові думки переживуть віки…

DSCN5356Все йде, все минає… Та залишається пам’ять, добра слава про людей, що мандрують у світи в пошуках краю землі, у пошуках істини та правди. В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

Так сьогодні в.о. голови Хустської райдержадміністрації Дмитро Маді, голова районної ради Василь Губаль, міський голова Володимир Кащук, представники правоохоронних органів та громадськість краю вшанували 199- у річницю  з дня народження великого поета і мислителя. Під звуки мелодії «Реве та стогне Дніпр широкий» поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

«Дякуючи Великому Кобзарю Україну знає увесь світ. Приємно, що наша держава має такого великого генія. Тож минуло уже 199 років, але пам’ять про нього у наших серцях житиме завжди»,- каже голова Хустської районної ради Василь Губаль.

Учасники церемонії зібрались, щоб перегорнути чергову сторінку життя поета, слава про якого житиме вічно. Тому у наші дні з великою силою усвідомлюємо велич творчості Шевченка для всього українського народу, для всієї світової культури. Адже вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини.

DSCN5360DSCN5361

Комментарии запрещены.