Шашкісти Закарпаття взяли участь в обласному турнірі

DSCN9353Обласний турнір з шашок 64 «Надії Карпат» у селі Копашново Хустського району 7 вересня  зібрав чимало шанувальників не тільки з Хустщини, а й з усього Закарпаття. Проходить цей захід уже втретє.

На традиційний турнір з’їхалося більше ста учасників, серед яких були як зовсім юні так і досвідчені гравці. Загалом турнір зібрав любителів шашок із п’ятнадцяти районів Закарпаття.

З вітаннями на спортивне свято завітав заступник голови Хустської районної ради Павло Гвоздянський. «Радує, що участь у турнірі приймає багато учасників, серед яких багато молоді. Завдячуючи досвідченим професіоналам, до гри в шашки активно долучається і молодь. Тому вважаю, що проводити такі турніри потрібно, як ніколи», — каже Павло Іванович.

Далі за досягнення високих результатів з шашок, активну участь та особистий внесок у розвиток спорту в Закарпатській області заступник голови районної ради нагородив грамотами Закарпатської обласної ради кандидатів у майстри спорту з шашок, багаторазових чемпіонів Закарпатської області: Анатолія Вайду з Іршави, Миколу Кошилку з м. Тячів, Михайла Рішка з с. Драгово Хустського району, Йосипа Ганича з Ужгорода, Георгія Плавайко з с. Шенборн Мукачівського району, Василя Тіводара з Виноградова та Михайла Кічеру з м. Перечин.DSCN9373

А грамоти районної ради отримали багаторазові чемпіони з шашок Михайло Стойоха, Олександр Курта та Василь Голубець.

Привітав учасників змагань цього дня і Копашнівський сільський голова Юрій Гангур, який побажав усім гарної гри та перемоги. А також з найкращими словами до учасників звернулися голова обласної федерації з шашок Михайло Рішко та голова федерації шашок Хустського району Володимир Молнар, завдяки якому і започатковано проведення турніру у Копашнові. Володимир Степанович чимало зусиль докладає, аби шашки не тільки на Хустщині, а й на Закарпатті загалом розвивалися та набували широкої популярності.

Зазначимо, що уже не вперше обласний турнір підтримує народний депутат України Павло Балога. Тому й цього річ він посприяв у його проведенні на належному рівні.

Гра тривала до вечора, але учасники роз’їжджатися не хотіли, адже атмосфера тут була тепла й дружня. Гравці мали змогу не тільки позмагатись, а й просто відпочити у хорошому й затишному спілкуванні.

Змагання проводились згідно шашкового кодексу за швейцарською системою у 7 турів.

Так за результатами шашкового турніру місця розподілились наступним чином —

серед чоловіків старшої вікової групи:

І та ІІ місця розділили між собою — Михайло Рішко з Ужгорода та Володимир Шопа з Мукачева, ІІІ — Олександр Курта із с. Липча;

серед жінок старшої вікової групи:

І місце- Ольга Павляк з Іршави, ІІ — Галина Віхніна з Ужгорода, ІІІ — Клара Тиводар з Виноградова;

Серед юнаків:

І — Сергій Скоблей з Іршави, ІІ — Станіслав Рацин з Іршави, ІІІ — Микола Нікітін з Іршави;

Серед дівчат:

І місце — Евеліна Денисова з Іршави, ІІ — Аліна Гангур з Копашнова, ІІІ — Олена Молнар з Копашнова.

Переможці були нагороджені медалями, дипломами та призами.

 

DSCN9326DSCN9322DSCN9334DSCN9344DSCN9362DSCN9376DSCN9377DSCN9380

Комментарии запрещены.