Ряд важливих питань розглянуто на засіданні сесії Хустської районної ради

21 листопада відбулося засідання п’ятнадцятої сесії Хустської районної ради VI скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Василь Губаль. Участь у роботі сесії взяли заступник голови районної ради Павло Гвоздянський,  заступники голови райдержадміністрації, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, селищний та сільські голови.

На початку засідання було запропоновано включити у порядок денний 5 питань. Після того голова районної ради зазначив, що на засіданні постійних депутатських комісій була внесена пропозиція доопрацювати питання  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки фермерського господарства «Над Тисою» і розглянути на наступній сесії. Обидві пропозиції депутати підтримали одноголосно. Після чого проголосували за прийняття порядку денного в цілому.

На сесії було розглянуто важливі питання життєдіяльності району, які були попередньо вивчені на засіданнях президії та постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

І так, сьогодні депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців цього року, прийняли програму утилізації (контейнеризації) невідомих та непридатних до використання отрутохімікатів, внесли зміни до рішення районної ради №190 від 11 січня 2012 року «Про районний бюджет на 2012 рік», заслухали звіт начальника відділу охорони здоров’я Хустської райдержадміністрації про роботу закладів охорони здоров’я в районі. Говорили про ефективність використання майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Хустського району, про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території району, про роботу постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та управлінням майном. Також затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПП Йовдій М.І. Прийняли програму підвищення якості обслуговування платників податків та вдосконалення обліку надходжень до бюджетів усіх рівнів шляхом створеня Центру обслуговування платників податків по Хустському району на 2012-2015 роки, прийняли внесення змін та доповнень до Програми інформаційного та матеріально-технічного забезпечення робіт із соціального обслуговування населення району на 2012 рік.

Наступне питання «Про передачу в оперативне управління відділу освіти Хустської районної державної адміністрації комплексу будівель, які знаходяться за адресою м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 13-15, було вирішено зняти з порядку денного на доопрацювання, перенісши його на наступне засідання сесії районної ради. Свої пропозиції щодо цього питання внесли депутати районної ради Олександр Липчей та Юрій Шак. -«Немає спільної думки відділу освіти і керівництва районної ради щодо цього питання. Тому  приймати його сьогодні неможливо. Потрібно створити комісію районної ради спільно з відділом освіти і розглянути це питання до закінчення навчального 2012-2013 року. Думаю, що за такий термін комісія зможе попрацювати, внести свою пропозицію й прийняти відповідне рішення»,- так стверджують депутати.

Після цього народні обранці погодили клопотання ПП Рак В.В щодо надання спеціального дозволу (ліцензії), прийняли відповідне рішення про комунальне підприємство «Хустська районна друкарня», затвердили список присяжних, що складається з 10 осіб. Прийняли рішення про ліквідацію комунального підприємства та про утворення комісії.

Далі увага присутніх була максимально прикутою до актуального питання – стан автомобільних доріг в районі та шляхи їх поліпшення. Інформував присутніх перший заступник голови Хустської РДА Дмитро Маді, а для детальнішого роз’яснення щодо цього вкрай болючого питання було запрошено головного інженера Служби автомобільних доріг у Закарпатській області  Михайла Поповича. Адже депутати обурені, що  кошти на ремонт виділені, але освоїти їх повністю не вдається, а тому на сьогоднішній день питання ремонту доріг в районі залишається невирішеним. У зв’язку з цим, депутати вирішили направити звернення до Кабінету Міністрів України. Надіються, що тільки так цю проблему вдасться зрушити з місця.

З усіх питань, внесених до порядку денного сесії, депутати прийняли відповідні рішення.

Комментарии запрещены.