Робоча зустріч голови Хустської районної ради Юрія Іванчо з Народним депутатом України Павлом Балогою

Цими днями на Хустщину завітав Народний депутат України Павло Балога, який представляє інтереси Хустського району у Верховній Раді України. У рамках візиту до Хустського району Народний депутат зустрівся з головою Хустської районної ради Юрієм Іванчо та депутатами райради.

Під час робочої зустрічі були обговорені перспективи подальшої роботи депутата на благо Хустського району, бо ж, як відомо, завдяки Павлу Балозі нещодавно в Хустський район було залучено 5 млн грн. За рахунок цих коштів буде проведено капітальний ремонт дороги комунального значення у с. Нижнє Селище (1,5 млн грн), капітальний ремонт дороги комунального значення у с. Сокирниця (1,4 млн грн), реконструкція спортивного майданчика в Липовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів (1 млн 50 тис грн), будівництво спортивного майданчика у Велятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів (550 тис грн) та капітальний ремонт фасаду ЗОШ І-ІІІ ступенів у с. Крайниково (500 тис грн).

Обговорено питання виділення коштів на ІІ і ІІІ транш, оскільки в Хустський район планується залучити близько 19 млн грн.

Юрій Олексійович подякував Павлу Балозі за розмову та плідну співпрацю на благо району.

Комментарии запрещены.