Робоча група Закарпатської обласної ради завітала на Хустщину

DSCN8687За дорученням голови Закарпатської обласної ради Івана Балоги, створена робоча група обласної ради 8 липня завітала у три населені пункти району: Липовець, Копашново та Данилово. Метою поїздки стали заклади соціальної сфери та ті об’єкти, що фінансуються з обласного бюджету та у співпраці з Чеським краєм Височина.   Участь у поїздці взяв керуючий справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради Михайло Попович, головний спеціаліст відділу організаційної роботи Світлана Третиник та голова Хустської районної ради Василь Губаль. 

Слід відмітити, що Закарпаття плідно співпрацює з Чеською Республікою краєм Височина, адже на рахунку вже не один реалізований проект на теренах нашої області. Підтвердженням цьому є амбулаторія у селі Липовець, куди й навідалася делегація. Тут за сприяння краю Височина, обласної та районної ради підходить до завершення реалізація проекту по реконструкції приміщення амбулаторії. Липовецький сільський голова каже, що проект буде здано в експлуатацію уже восени. «Це буде велика й визначна подія в нашому селі, адже на реконструкцію амбулаторії односельчани чекають з нетерпінням. Ми навіть не вірили, що давня мрія буде реалізована. Однак, сьогодні є результат», — розповідає Іван Іванович.

Оглянувши приміщення, яке готується до здачі в експлуатацію, делегація відправилась у Копашново. Спершу завітали в школу, де минулого року за сприяння народного депутата від цього округу розпочався ремонт вбиралень. Також цього року кошти на завершення робіт виділені субвенцією з обласного бюджету. Роботи планують завершити цього року. Далі сільський голова Юрій Гангур розповів про наболілі проблеми. Основна з них – дитячий садочок. Народжуваність у цьому населеному пункті з кожним роком зростає. А охопити всіх діток у маленькому приміщенні дитячого навчального закладу, який зараз діє, просто неможливо.  Тому вже є виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію  колишнього гуртожитку під дитячий садочок. Але коли вдасться втілити в життя цей проект, поки що питання коштів та часу.

У Данилові робоча група побувала біля приміщення колишньої дільничної лікарні. В цій будівлі планують провести реконструкцію під дитячий садочок, якого у селі взагалі немає. Також робоча група завітала у загальноосвітню школу, де й прийняла рішення по підтримці цього навчального закладу щодо проведення тут ряду комплексних робіт. Таким чином будуть створені зручні та комфортні умови для навчання.

Хочеться відмітити, що у всіх трьох населених пунктах району над вирішенням проблем активно працюють сільські голови. Не стоїть осторонь райдержадміністрація, районна рада та депутати. Всі вони переймаються життям району та працюють над покращенням життя громади.

«Ми будемо переконливі у своїх прагненнях, щоб ці села мали підтримку. Адже проблем у соціальній сфері тут чимало. Маю надію, що наступного року один із проектів знайде підтримку у співпраці з краєм Височина», — підкреслив голова Хустської районної ради Василь Губаль.

«Сьогодні ми подивилися, як йде використання коштів виділених обласною радою та через спільну програму з краєм Височина «ВІЗА». Тому всі об’єкти, які ми бачили – вкрай необхідні та потребують вирішення проблем. Один із них однозначно буде включений в програму, яка фінансуввтиметься із обласного бюджету», — наголосив керуючий справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради Михайло Попович.

DSCN8643DSCN8649DSCN8658DSCN8660DSCN8666DSCN8676DSCN8680DSCN8683DSCN8694

Комментарии запрещены.