Районна спартакіада серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відбулася у Вишкові

DSCN771415 червня на стадіоні селища Вишково відбулася неординарна подія – районна спартакіада серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Змагалися цього дня з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, шашки, шахмати, настільний теніс та легка атлетика.  

На урочистому відкритті спартакіади учасників привітав голова Хустської районної ради Василь Губаль. «Проводити змагання серед посадових осіб місцевого самоврядування – стало уже доброю традицією. І цьогоріч ми прийняли рішення з головою райдержадміністрації – об’єднати захід державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Адже проведення таких заходів дає свої позитивні результати. Учасники мають можливість не лише позмагатися, а й поспілкуватись, розповісти про проблеми та поділитися успіхами й досягненнями. Одне слово, об’єднатись в одному дружньому колі», — каже голова районної ради.DSCN7740

Захід проводився з метою залучення державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту та пропаганди здорового способу життя.

  Змагання довели, що державна служба та місцеве самоврядування потребує як збалансованого робочого графіку, так і активного відпочинку.

Завершилася спартакіада нагородженням переможців. За підсумками гри І загальнокомандне місце дісталось Хустській райдержадміністрації та районній раді, ІІ – Кривській, Рокосівській, Ізянській сільській раді, а ІІІ місце зайняла команда Данилівської, Крайниківської та Олександрівської сільської ради.

Голова райдержадміністрації Василь Якубець та голова районної ради Василь Губаль особисто вручили переможцям грамоти, кубки та грошові нагороди. Також подякували всім за участь у спартакіаді, побажали доброго здоров’я, гарного настрою та успіхів у роботі.

Відмітимо, що за результатами проведених змагань переможці будуть представляти Хустський район на обласних змаганнях, що відбудуться у суботу, 22 червня на стадіоні «Карпати» в м. Хуст.

Загалом спартакіада пройшла дуже емоційно, відчайдушно, спортсмени продемонстрували добру спортивну форму, завзятість, азарт, гарний настрій. Також змагання налаштували працівників держслужби та місцевого самоврядування на нові перемоги.

DSCN7598DSCN7601DSCN7602DSCN7609DSCN7615DSCN7627DSCN7630DSCN7649DSCN7654DSCN7681DSCN7695DSCN7701DSCN7705DSCN7752DSCN7728DSCN7753

Комментарии запрещены.