При Хустській ОДПІ відкрито Центр обслуговування платників податків

Одним з головних завдань для податкової служби- є налагодження партнерських взаємовідносин з платниками податків. Важливим кроком на цьому шляху є створення Центрів обслуговування платників податків. Такі центри покликані створювати комфортні умови для своєчасної сплати податків і зборів до бюджету.

На Закарпатті уже відкрито 7 сервісних центрів. Хуст не став винятком. Сьогодні при Хустській ОДПІ відкрили сервісний центр, яким обслуговуватиметься понад 7,5 тисяч платників податків фізичних та юридичних осіб м.Хуст та Хустського району.

Урочисто на відкритті перерізали стрічку голова Державної податкової служби у Закарпатській області Василь Іванчо, голова Хустської РДА Михайло Горба, голова районної ради Василь Губаль, міський голова Володимир Кащук та начальник Хустської ОДПІ Михайло Русняк.

Після цього всі присутні були запрошені до сервісного центру. Тут лунали щирі слова вітань.

Голова ДПС у Закарпатській області Василь Іванчо у своєму виступі зазначив, що відкриття такого центру- це не просто реконструкція приміщення та гарні вивіски, а повна зміна обличчя податкової, яка справді стає сервісною службою. І найголовніше, що з початком роботи цього центру платники насправді відчують істотні зміни в якості обслуговування та наданні послуг.

З визначною подією привітали присутніх також голова Хустської РДА Михайло Горба, голова районної ради Василь Губаль, міський голова Володимир Кащук та голова ради територіального відділення Асоціації платників податків України Марта Волощук, а також платник податків директор ТОВ «Хустфарм» Василь Кузьма, які щиро побажали успіхів, наснаги у роботі, зручної та комфортної співпраці.

В урочистій обстановці головний податківець Закарпаття вручив подяку начальнику Хустської ОДПІ Михайлу Русняку за створення центру платників податків зазначивши, що зроблено значний крок вперед.

Відтепер у новому і зручному приміщенні платники податків можуть отримати усі необхідні послуги: новинки податкового законодавства, взірці документів, реквізити рахунків, друковану продукцію роз’яснювального характеру, консультації та практичну допомогу від кращих фахівців інспекції. Також у центрі можна подати звітність, залишити вхідну кореспонденцію, отримати довідки тощо.

Варто зазначити, що всі присутні під час відкриття не приховували свого захоплення від побаченого, відзначивши, що платники Хустщини отримали справді європейські умови.

Комментарии запрещены.