Проведено чергову колегію райдержадміністрації

DSCN9130Сьогодні у великому залі районної ради відбулося засідання колегії Хустської райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Якубця. Участь у роботі засідання також взяв голова районної ради Василь Губаль.

На порядку денному розглянули два питання. Так, «Про підсумки роботи агропромислового комплексу за І півріччя 2013 року та виконання державних і регіональних програм інформував присутніх начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Степан Чепис. Він зазначив, що управління агропромислового розвитку району працювало і продовжує працювати над реалізацією основних положень державної аграрної політики, спрямованої на забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції та продуктів харчування, залучення сільгоспвиробників усіх форм власності до участі у виконанні державних програм.DSCN9123

Степан Михайлович розповів про розвиток рослинництва. Однак, основну увагу було приділено тваринництву, як основній галузі сільськогосподарського виробництва в районі. Було зазначено, що окрім державних програм в районі діє програма розвитку та підтримки тваринництва і птахівництва в районі на 2010-2015 роки, яка фінансується за рахунок коштів районного бюджету і передбачає здешевлення вартості штучного осіменіння, збереження та відтворення поголів’я малочисельних та зникаючих порід тварин, підтримку свинарства.

Також начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації зазначив, що на превеликий жаль, реалізація програм не завжди дає бажаний результат. Тому й надалі спеціалістам управління є над чим працювати.

Щодо розвитку сільського господарства, то голова районної ради Василь Губаль відмітив, що хорошим прикладом розвитку є створення у селі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Вони утворюються шляхом об’єднання групи осіб, які є виробниками сільськогосподарської продукції, для провадження спільної виробничої або іншої господарської діяльності з метою одержання прибутку.DSCN9128

Очільник району закликав присутніх до створення таких кооперативів у населених пунктах району. Адже об’днавшись, спільними зусиллями можна досягти непоганих результатів.

         Далі було заслухано друге питання порядку денного «Про стан готовності бюджетних організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 роки».

По даному питанню звітувалися начальник управління інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Василь Чопей, про готовність освітніх закладів району розповів начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Русин, про готовність закладів охорони здоров’я начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Володимир Поп та про готовність закладів культури інформував присутніх в.о. начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Іван Пилипець. В загальному, Хустський район готовий до осінньо-зимового періоду, але є й чимало проблем, як і залишаються невирішеними.

         По кожному з питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Комментарии запрещены.