Про звернення депутатів Хустської районної ради

Начальнику    Служби    автомобільних

доріг у Закарпатській області Марковичу

В.О.

Начальнику    ДП    «    Закарпатський

                                                                          облавтодор »

    Горбі I. Д.

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Хустської районної ради VI скликання, вкрай стурбовані катастрофічним станом автомобільних доріг загального користування в Хустському районі.

Депутатським корпусом районної ради неодноразово на пленарних засіданнях підіймалися питання та заслуховувалися інформації стосовно даної проблеми.

Вкотре, стан автомобільних шляхів на відрізку Хуст — Копашнево було розглянуто на сесії Копашнівської сільської ради.

Через невідповідний стан доріг карета «швидкої допомоги» не може швидко дістатися до хворого на виклик, автобуси не курсують за графіком, «Школярики» не можуть підвезти дітей з віддалених сіл до шкіл. Як бачимо, погані дороги — це причина, яка тягне за собою цілий ряд проблем. Саме тому, що дорожнє покриття у вкрай незадовільному стані, водії змушені обминати вибоїни, ями, виїжджаючи на зустрічну смугу, узбіччя, пішохідні доріжки, чим створюють аварійні ситуації. В загальному, доріг, які б відповідали правилам експлуатації автомобільних шляхів, у районі майже немає.

В разі ігнорування вирішення даної проблеми мешканці Хустського району мають намір вдатися до крайніх заходів — мітингів, страйків.

Даний факт підтверджується рішенням сесії Копашнівської сільської ради.

Згідно зі ст.10 Закону України «Про автомобільні дороги» державне управління автомобільними дорогами загального користування здійснює Державна служба автомобільних доріг України, що є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через керівника центрального органу виконавчої влади у галузі транспорту і який має свої органи управління на місцях.

Відповідно до пунктів 5,6,10 ст. 11 цього ж Закону основними обов’язками органу державного управління автомобільними дорогами загального користування зокрема є :

—  забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних
умов руху транспортних засобів з нормативними технічними
характеристиками і навантаженнями;

—  організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання
автомобільних доріг за встановленими для них будівельними
нормами, державними стандартами і нормами;

— виявлення аварійно-небезпечних місць (ділянок) та місць концентрації дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах і здійснення заходів щодо їх ліквідації.

Ми, депутати Хустської районної ради, представляючи інтереси своїх виборців, звертаємося до Вас із вимогою негайно забезпечити виконання положень Закону України «Про автомобільні дороги» шляхом приведення у відповідність до норм чинного законодавства стану автомобільних шляхів загального користування на території Хустського району.

Прийнято на 20 сесії

Хустської районної ради

шостого скликання

31 липня 2013 р.

Комментарии запрещены.