«Приємно дарувати людям посмішку», — для учасників антитерористичної операції із Хустщини організовано святковий захід

Події, що відбуваються на Сході України, не можуть залишити байдужим жодного свідомого українця. Участь у антитерористичній операції беруть чоловіки зі всієї країни. Вони залишають свої сім’ї і йдуть на війну, щоб стати на захист своєї батьківщини. Не є винятком і Хустщина, яка відправила в зону антитерористичної операції немало своїх мешканців. Здебільшого ці люди були призвані військоматом. Та були серед них і такі, що йшли на війну за власним бажанням. У списки добровольців у райвійськкоматі записано чимало чоловіків, які залишали свої сім’ї і їхали туди, звідки могли вже ніколи не повернутися. Ці люди заслуговують найвищої шани та поваги. Бо чи ж може будь-хто відірватися від рідної домівки, батьків, дружини та дітей і піти воювати?!

Цими днями у місті над Тисою відбувся чудовий захід, присвячений нашим героям за підтримки Народного депутата України Павла Балоги та депутата Закарпатської обласної ради – Василя Губаля. На урочисте дійство у кафе «Фазан» були запрошені учасники АТО разом із своїми сім’ями. На заході був присутній і голова районної ради Юрій Іванчо. Сьогодні тут було дуже весело та гамірно завдяки діткам наших героїв. Додавали настрою і різдвяні колядки та віншування у виконанні Олександра Анишинця та учнів Хустського ліцею.

Приємним сюрпризом для всіх стали виступи талановитих вихованців клубу спортивного танцю «Еліт» під керівництвом Влади Костак та чудові патріотичні пісні у виконанні Ренати Бірти та Степана Атамана.

«Приємно бачити посмішку на обличчях тих людей, які ще недавно побували на Донбасі, де, на жаль, були учасниками багатьох пекельних подій», — відзначив у своєму виступі голова районної ради Юрій Іванчо.

Немало мешканців Хустщини ще й по сьогоднішній день перебувають там і ми молимось Богу за те, щоб вони якнайшвидше повернулися додому живими і здоровими.

 

Комментарии запрещены.