Прийом громадян у Нижньому Бистрому

У четвер, 21 вересня, відповідно до затвердженого графіку, голова Хустської районної ради Юрій Іванчо провів виїзний прийом громадян у селі Нижній Бистрий, до якого долучився і юрист районної ради Сергій Штець.
При зустрічі з колективом сільської ради Юрій Іванчо відзначив, що приїхав сюди для того, щоб поспілкуватися з громадою, почути про існуючі проблеми населеного пункту та знайти шляхи їх вирішення.

На виїзному прийомі очільника Хустського району місцеві мешканці порушили ряд важливих питань, а саме: незадовільний стан будівлі Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст., питання ремонту автодоріг, особисті питання (щодо виплати матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям). Також розглядалося питання ремонту підвісного мосту через р. Ріку, який наразі знаходиться у незадовільному стані.

Відсутність приміщення дитячого садочка – проблема, яка хвилює зараз найбільше. Тому з проханням допомогти до голови райради звернулася завідувачка садочка, оскільки у Нижньому Бистрому є недобудова, яка за всіма критеріями підходить під приміщення дошкільного навчального закладу. Та тут потрібна підтримка в юридичному та організаційному аспекті, у чому голова райради сприятиме.

Почувши з перших уст про негаразди місцевих громад і зробивши чимало нотаток у своєму блокноті, Юрій Іванчо взяв на власний контроль найболючіші питання, щоб у міру можливості допомогти у їх вирішенні.

Комментарии запрещены.