Представники місцевої влади Хустщини вшанували пам’ять полеглих героїв

28 жовтня вся країна відзначає важливу історичну подію — день визволення України від німецько-фашистських загарбників. Цього дня традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України та людей, які постраждали від дій фашистських окупантів.

Хвилиною мовчання, вінками та квітами цими днями було вшановано і героїв Хустщини, коли біля Монумента Слави зібралися представники місцевої влади, керівники відділів, управлінь районної ради та районної державної адміністрації.

Ніхто не забутий… Ніщо не забуто… Ми завжди пам’ятатимемо наших героїв, які віддали життя за те, щоб ми жили в мирі. Зараз навіть подумати страшно, через яке пекло вони колись пройшли. За підрахунками істориків, у ході воєнних дій на території України загинуло близько трьох мільйонів радянських воїнів, понад два мільйони українців було вивезено для примусової праці до Німеччини під час окупації. На території республіки цілком чи частково було зруйновано понад 700 міст і 28 тисяч сіл, близько 10 мільйонів людей залишились без даху над головою, знищено понад 16 тисяч промислових підприємств.

Тож, сьогодні потрібно згадати про всіх наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисливою любов’ю до Батьківщини, усіма силами, інколи ціною власного життя, наближали день звільнення України від фашистської окупації.

Комментарии запрещены.