Працівники культури та аматори народного мистецтва району відзначили своє професійне свято

DSCN6860Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

17 травня всіх тих, хто творить і працює задля відродження та продовження традицій Хустщини теплими словами вітали у залі районного будинку культури.     

На творчий звіт зі всього району з`їхалися  представники культури  та аматори, щоб обмінятися досвідом, почерпнути натхнення та віри, заспівати гучної української пісні. Адже кожен із них не може жити без улюбленої справи, без сцени, без єдності із однодумцями, без можливості дарувати оточуючим радість та свято.

 Приємно відмітити, що саме у сільській глибинці збереглися витоки української культури, її традиції та звичаї, які сьогодні доносяться до молоді особливо бережливо та передаються   нащадкам.              DSCN6911

Так цього святкового дня найсердечніші, теплі слова привітань на адресу працівників культури та аматорів народної творчості лунали  від начальника відділу культури і туризму Хустської  райдержадміністрації Мирослави Пойди. -«Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. І саме ви, шановні митці та аматори культури і мистецтва, зберігаєте, примножуєте та пропагуєте славні традиції української культури», — зазначила Мирослава Федорівна.

Далі ряд грамот було вручено цього дня. Так грамоти Хустської районної ради отримали: аматор народного мистецтва Василь Дем’яновський, Рокосівський сільський голова Павло Джуга, Н. Бистрівський сільський голова Степан Бритвак та методист районного будинку культури Тетяна Баняс.                 DSCN6883

Продовжилося свято звітним концертом, яке оцінювало високоповажне журі. Учасники народних, художніх та аматорських колективів району виступили з найкращими номерами художньої самодіяльності.

По завершенні свята обласне журі відзначило кращих із кращих. Учасникам звітного концерту вони дали високу оцінку за професійність та виконавську майстерність.

Отож, із великим задоволенням і щирими оплесками глядачі зустрічали виступи аматорських художніх колективів – а це і є головна і найвища  оцінка діяльності закладів культури.

DSCN6847DSCN6848DSCN6855DSCN6859DSCN6879DSCN6910

img class=»aligncenter size-full wp-image-2958″ alt=»DSCN6847″ src=»http://khust-rajrada.gov.ua/wp-content/uploads/2013/05/DSCN6847.jpg» width=»448″ height=»336″ /

Комментарии запрещены.