Працівники Хустської районної ради продовжують надавати методичну допомогу сільським радам району

Сьогодні, 19 квітня, з цією метою заступник голови Хустської райради Павло Гвоздянський та начальник відділу юридичного забезпечення по роботі з кадрами та зверненнями громадян Іван Ковач здійснили виїзд до Рокосівської сільської ради.Працівниками районної ради значна увага приділялась виконанню вимог окремих Законів України. Звернули увагу на дотримання рішень ради і розпоряджень сільського голови, переглянули документи про засідання сесій сільської ради.

 Звичайно, як і кожне село, Рокосово має свої проблеми, але сільська рада намагається їх вирішувати якнайшвидше.

 Відповідальні працівники райради відзначили належну роботу секретаря сільської ради Тетяни Лалакулич щодо ведення діловодства у виконкомі сільської ради та практику роботи із зверненнями громадян.

Заступник голови Хустської райради Павло Гвоздянський зазначив, що Рокосово- це село, де живуть активні й ініціативні люди, а Рокосівська сільська рада є однією з кращих в районі.

 Всі рекомендації працівників районної ради сільський голова с.Рокосово Павло Джуга, секретар сільської ради Тетяна Лалакулич, а також керуючий справами виконкому сільської ради Віталій Лалакулич взяли до уваги.

Комментарии запрещены.