Працівників Хустського міськрайонного управління головного управління Держсанепідслужби вітали з професійним святом

DSCN2706Своє професійне свято працівники санітарно-епідеміологічної служби відзначатимуть у неділю. На Хустщині вітання лунали вже сьогодні у приміщенні Хустської міськрайонної санітарно-епідеміологічної служби, де й відбулись урочистості за участю кращих представників даної сфери.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом начальник Хустського міськрайонного управління головного управління Держсанепідслужби у Закарпатській області Віктор Федурця зазначив, що державна санітарно-епідеміологічна служба пройшла нелегкий шлях формування. «Однак за останні 15 років Хустська районна санітарно-епідеміологічна служба — одна із кращих в області. Практично завжди ми були у першій трійці. Все це ваша заслуга, адже  сповна віддаючи себе роботі, ви досягаєте хороших результатів. Хочу також щиро подякувати ветеранам, традиції яких ми продовжуємо й сьогодні», — наголосив Віктор Лукович.DSCN2723

Цього дня працівників із професійним святом також вітали перший заступник голови Хустської  райдержадміністрації Віталій Дулкай, заступник голови районної ради Павло Гвоздянський та перший заступник міського голови Михайло Рівіс.

«Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята від імені голови районної ради, депутатського корпусу районної ради та від мене особисто. Хочеться зазначити, що від вашої роботи залежить благополуччя Хустщини. Тому у вас надзвичайно відповідальна праця. І немає сумніву, що ви і далі самовідданими зусиллями успішно виконуватимете свою благородну місію. Бажаю вам міцного здоров’я, плідної, наполегливої праці, добра і благополуччя», — зазначив у вітальному слові заступник голови Хустської районної ради Павло Гвоздянський.DSCN2710

Після теплих вітальних слів Павло Іванович вручив грамоти Хустської районної ради кращим працівникам, а саме: головному спеціалісту Хустського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби в Закарпатській області Ганні Ковач, помічнику лікаря-гігієніста Хустського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби в Закарпатській області Віктору Плисці, лаборанту санітарно-гігієнічної лабораторії Хустського районного відділу Державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Ларисі Поп та санітарному фельдшеру Хустського районного відділу державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Ларисі Пилипчинець.

Комментарии запрещены.