Постійні депутатські комісії районної ради провели свої засідання

DSCN0196Сьогодні депутати Хустської районної ради в постійних депутатських комісіях розпочали детальне вивчення та обговорення проектів рішення двадцять першої сесії районної ради VI скликання, яка відбудеться завтра, 9 жовтня.

Засідали депутати у комісіях з питань бюджету, з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики, з питань землекористування, сільського господарства та раціонального використання природних ресурсів, з питань гуманітарної соціальної сфери, з питань соціально-економічного розвитку та управління майном, з питань розвитку туризму, рекреації та охорони навколишнього середовища.

На початку засідання голова районної ради Василь Губаль зазначив, що на президії, яка відбулася вчора, було внесено пропозицію щодо включення до порядку денного ще одного питання «Про встановлення квоти фракціям районної ради для публікації у міськрайонній газеті «Вісник Хустщини».

Далі народні обранці перейшли до розгляду наступних питань. Відтак, основну увагу було приділено  питанню Про внесення змін до рішення районної ради №287 від 29 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік». Це питання депутати детально обговорили та вивчили.

Значну увагу було приділено питанню про погодження клопотання ДП «Закарпатський Цеолітовий Завод» ТзОВ «Цеоліт» щодо надання спеціального дозволу (ліцензії). Висловивши ряд невдоволень, депутати прийняли рішення щодо відкладення цього питання на довивчення, яке розглядатимуть на наступному засіданні сесії районної ради.

Активно обговорювали на комісіях й питання Про створення комунальної установи «Агенція місцевого (економічного) розвитку Хустщини». Заступник голови районної ради Павло Гвоздянський детально ознайомив усіх з функціями та метою цієї установи. Після тривалих обговорень, депутати переконалися, що створювати таку агенцію необхідно, адже таким чином у район вдасться залучити чималі кошти.

Постійні депутатські комісії районної ради в черговий раз продемонстрували свою активність, діловитість та зацікавленість у розгляді запропонованих питань, що безумовно вплине на організоване і оперативне проведення чергової сесії районної ради.

Комментарии запрещены.