Податківці Хустщини спілкуються з платниками податків

DSC00449Добігає кінця другий місяць кампанії декларування громадянами майнового стану та доходів, отриманих протягом минулого року. З початку року вже 32 жителі Хустщини виконали свій громадянський обов’язок та  задекларували  доходи. 

Для більш повного висвітлення кампанії декларування працівники Хустської ОДПІ проводять зустрічі із трудовими колективами підприємств та організацій міста й району.

Сьогодні заступник начальника інспекції Михайло Мондич та завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю Юрій Габорець зустрілись із трудовим колективом ТОВ Іза -Б.А.Т.Е., яке займається вирощуванням продукції овочівництва. На підприємстві працевлаштовано біля 100 найманих працівників.

У ході зустрічі Михайло Мондич розповів трудовому колективу про особливості цьогорічної кампанії декларування та зауважив, що з 1 січня 2013 року громадяни можуть подавати річну декларацію про майновий стан і доходи у режимі реального часу (on-line) через «Електронний кабінет платника податків” не з’являючись особисто до податкової інспекції.

Наприкінці зустрічі податківці відповіли на питання працюючих та надали індивідуальні консультації з податкового законодавства.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Хустської ОДПІ

 

Комментарии запрещены.