Підприємців Хустського району сьогодні вітали з професійним святом

DSCN9141Кожної першої неділі вересня відзначається День підприємця. Свято людей, які мають мудрість реалізувати свої та знання інших на практиці. Підприємницький сектор є важливою складовою економіки Хустського району. Підприємці — це енергійні, ініціативні люди, які зуміли організувати й успішно розвинути свою справу.

З нагоди цього напередодні професійного свята підприємців вітали у малому залі Хустської райдержадміністрації. Зі щирими словами вітань до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Василь Якубець, голова районної ради Василь Губаль, начальник Хустської ОДПІ Михайло Русняк та начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Володимир Лендєл.

Очільник району у своєму виступі висловив слова подяки підприємцям району від депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто за наполегливу працю та високий рівень професіоналізму.

«Завдяки вам, шановні підприємці, створюються нові робочі місця. Ви завжди йдете вперед, при цьому знаючи, що на шляху будуть різні перешкоди. Приємно відмітити, що підприємницький рух Хустщини має свої традиції та значні досягнення. Продукція багатьох місцевих виробників славиться не лише в нашій державі, а й далеко за її межами. І нам є чим пишатись. Бо серед вас є чимало людей, які працюють не покладаючи рук. І цьому є значний результат», — зазначив голова районної ради.

Далі Василь Іванович за вагомий внесок в розвиток підприємництва, формування позитивного бізнес-іміджу Хустського району, активну участь у громадсько-політичному житті району та з нагоди відзначення Дня підприємця нагородив грамотами районної ради приватного підприємця, депутата районної ради Ангеліну Кемінь, приватного підприємця, депутата районної ради Петра Пригару, приватного підприємця села Велятино Василя Комішака, приватного підприємця села Нанково Івана Губаля, приватного підприємця, депутата районної ради Володимира Береца.DSCN9144

DSCN9137DSCN9139DSCN9143

Комментарии запрещены.