Хустська об’єднана Державна фінансова інспекція відзначила 20 річчя

DSCN459226 січня виповнилося 20 років Державній контрольно-ревізійній службі України, яка торік реорганізована в Державну фінансову інспекцію. Пройшовши непростий шлях становлення та розвитку, вона утвердилася як дієвий орган контролю за використанням державних коштів та майна.

Так, з нагоди свята, сьогодні в приміщенні Хустської районної ради відбулися урочисті заходи, де вітали кращих із кращих.

«Відповідним наказом органу Державної контрольно-ревізійної служби Закарпатської області було створено контрольно-ревізійні відділи в районах Хустський, Виноградівський, Іршавський, Міжгірський, які у січні 2012 року були об’єднані в Хустську об’єднану державну фінансову інспекцію», — зазначив у виступі начальник Хустської об’єднаної державної фінансової інспекції Юрій Чулей. – «Здобутком нашої служби завжди були та є люди, які в ній працюють – віддані, принципові та професійні фахівці. Тож з нагоди свята усім присутнім хочу висловити щиру подяку за тісну співпрацю, які з розумінням відносяться до нашої нелегкої роботи».

Привітати зі святом на урочисте зібрання завітали: начальник Державної фінансової інспекції в Закарпатській області Микола Рябець, голова Виноградівської райдержадміністрації Тетяна Граб, перший заступник голови Міжгірської  райдержадміністрації Василь Радковецький, в.о. голови Хустської райдержадміністрації Дмитро Маді, голова Хустської районної ради Василь Губаль, міський голова Володимир Кащук, заступник голови Іршавської  райдержадміністрації Іван Завидняк, а також представники правоохоронних органів. DSCN4619

«Сьогоднішнє свято – особливе, тому що воно ювілейне. Працівники цієї нелегкої служби протягом усіх цих років ретельно захищають економічні інтереси держави, щодня забезпечують контроль за належним використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, достовірним веденням бухгалтерського обліку, звітності, використанням і збереженням державного та комунального майна. І роблять це чесно, професійно та самовіддано. У день свята прийміть вітання від виконавчого апарату районної ради, депутатського корпусу та від мене особисто. Зичу усім добра, радості, здоров’я міцного та родинного затишку»,- наголосив у вітальному слові голова Хустської районної ради Василь Губаль.

Потім очільник  району за високий професіоналізм, вагомий внесок у справу забезпечення контролю за використанням бюджетних коштів та з нагоди 20-річчя утворення Державної контрольно-ревізійної служби України грамоту Закарпатської обласної ради вручив начальнику Хустської об’єднаної державної фінансової інспекції Юрію Чулею та грамоту районної ради старшому Державному інспектору Хустської об’єднаної фінансової інспекції Анатолію Дубею.

У ході урочистостей було нагороджено багатьох працівників, які відповідально ставляться до своїх обов’язків. Теплі й щирі слова пролунали й на адресу ветеранів. А гарним подарунком для всіх став концерт від народного фольклорного колективу «Хустяни» під керівництвом Олександра Анишинця.

DSCN4583 DSCN4585DSCN4600 DSCN4610

Комментарии запрещены.