Нижньоселищенські волейболісти- кращі в районі

DSCN3436Цей населений пункт Хустського району добре відомий, як столиця закарпатського волейболу. Адже саме тут живе багато любителів цього виду спорту, які пропагують здоровий спосіб життя. Підтвердженням цьому є численні перемоги.

Тож цими вихідними у Нижньому Селищі відбулося справжнє спортивне свято- суперкубок району. Змагання проходили у спортзалі місцевої школи, куди з’їхалися кращі спортсмени Хустщини. Були присутні на святі й почесні гості.

— Мені дуже приємно, що гра на суперкубок проходить у нашому селі. Адже ми повинні самі створювати собі свято. Приємно бачити сьогодні й те, що участь у змаганнях беруть і школярі, адже саме підростаюче покоління творить наше майбутнє. Я й надалі буду підтримувати розвиток спорту, а перемога сьогодні нехай дістанеться кращим,- зазначив у виступі голова Хустської районної ради Василь Губаль.

Спочатку відбулося нагородження кращих команд району за чемпіонат по волейболу за цей рік. Потім було розпочато гру на суперкубок, участь у якій взяло 5 команд.

— П’ятий рік поспіль у нас відбувається чемпіонат району. Минулої неділі проходив останній тур. Також доброю традицією стало проведення суперкубку. Це ще одні змагання, як підсумок волейбольного року. Нині ми граємо не тільки на суперкубок, а й підводимо підсумок чемпіонату серед дорослих команд, — каже голова районної федерації волейболу Олександр Липчей.

Хочеться відмітити, що чималу увагу розвитку спорту в районі приділяє начальник відділу молоді та спорту Хустської райдержадміністрації Володимир Фінюк. Завдяки йому юні спотсмени досягають висот.

Попри те, що гра відбувалася у дружній атмосфері, команди не забували й про суперництво. Відтак, усі учасники показали високий рівень спортивної майстерності, а вболівальники залюбки підтримували своїх учасників.

Після тривалої гри були визначені й призери. Переможцями стали господарі, а саме команда «Фаворит», друге місце дісталось команді «Школярі» з Н. Селища, а третє місце виборола команда «Рокосово».

DSCN3404DSCN3412DSCN3417DSCN3426DSCN3425DSCN3437DSCN3439DSCN3445DSCN3448DSCN3463DSCN3469DSCN3475

Комментарии запрещены.