Незрячі Хустщини відзначили Міжнародний День «білої тростини»

DSCN2728У м. Хуст та районі загалом мешкає 165 людей, яким кожного дня доводиться обходитися без найважливішого – можливості бачити навколишній світ, рідних, друзів. Тому для того, щоб стати ближчими до проблем людей із обмеженим або втраченим зором та привернути до них увагу громадськості, світова спільнота 15 жовтня відзначає Міжнародний день «білої тростини». 

З нагоди цього, 11 жовтня, у районному будинку культури вітали членів Хустської територіальної первинної організації УТОСу. На важливості цього дня наголосила голова правління Хустської територіальної первинної організації УТОС Наталія Росоха. «Цей день сигналізує всім нам, що світ незрячої людини – це світ постійної боротьби, боротьби з обставинами. Сьогоднішній захід українського товариства сліпих слугує яскравим прикладом незламності духу і непереборному бажанні попри складні життєві обставини, йти слідом за мрією. Хочу також відмітити, що незрячі за підтримки зрячих та органів влади шукають шляхи для виживання. На жаль, з кожним роком, ми все менше отримуємо благодійної допомоги. Турбота про інвалідів – це свята справа керівників усіх рангів. Головне не черствіти душею, робити хорошу справу для людей», — зазначила Наталія Юріївна.  

З теплими словами до незрячих цього дня звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Дулкай, заступник голови районної ради Павло Гвоздянський та помічник народного депутата Володимир Молнар.         

Міцного здоров’я, милосердя та доброти у житті, а також незламної віри в одужання побажав незрячим заступник голови районної ради Павло Гвоздянський. «За допомогою зору людина отримує 70 — 80% інформації про навколишній світ. Незрячі позбавлені такої можливості. Таким людям дуже важко жити у сучасному суспільстві. Тому ми повинні докладати усіх зусиль, аби допомагати їм та бути небайдужими до їхніх проблем», — каже Павло Іванович.       

Завершився захід святковим концертом.

DSCN2763DSCN2760DSCN2734DSCN2733DSCN2739

Комментарии запрещены.