Народний фольклорно-обрядовий колектив та музики із Золотарева стали лауреатами ІІ премії

DSC_8874Творчі колективи Хустщини завжди прославляли наш рідний край. Підтвердженням цьому стала перемога народного обрядово-фольклорного колективу будинку культури села Золотарево, які взяли участь у XIII Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Червона рута». Проходив захід у м. Київ з 26 по 29 вересня.

Фестивальні конкурси проходили у шести найбільш популярних музичних жанрах: поп, рок, сучасна танцювальна, акустична музика та інші напрямки. Так лауреатом ІІ премії у жанрі українського автентичного фольклору за напрямком «Обрядові дійства» став саме народний обрядово-фольклорний колектив будинку культури с. Золотарево. Хочеться відзначити, що колектив виступав у супроводі музик із Золотарева. Гурт «Едельвейс» також певернувся додому з відзнакою, ставши лауреатом ІІ премії у жанрі українського автентичного фольклору за напрямком «Гуртова інструментальна музика».  

 Чудовим керівником народного обрядово-фольклорного колективу є директор сільського будинку культури Марія Бабич. Вона каже, що учасниками колективу є переважно молодь села, які маючи неабиякий талант та творчий запал, люблять співати та виступати на сцені, адже таким чином вони прославляють рідний край, продовжуючи народні традиції та звичаї своїх предків.    DSC_8957

Сценарій «Золотарівські вечорниці», за яким виступали у Києві, написаний дуже давно, йому майже 40 років. «Наш виступ усім дуже сподобався. Члени журі зазначили, що мови, на якій ми виступали, майже не розуміли, але все було виконано професійно, щиро та від душі. Повернувшись додому з піднесеним настроєм, з перемогою, усі нас щиро вітали. Надіємось ще не на одну відзнаку, адже нам є чим пишатись. Ми й надалі будемо творчо працювати й прославляти край, в якому живемо», — каже керівник колективу Марія Бабич.

Тож нехай тільки перемоги зустрічаються на шляху у творчих людей.

Комментарии запрещены.