Нараду-семінар проведено в райдержадміністрації

DSCN7975У п’ятницю, 27 червня, відбулася нарада-семінар з головами Вишківської селищної та сільськими радами району під головуванням голови райдержадміністрації Василя Якубця. В її роботі також взяв участь голова районної ради Василь Губаль. 

Відповідно до порядку денного, на засіданні було розглянуто п’ять питань. Так «Про дотримання містобудівного законодавства у сфері містобудівної діяльності» виступили начальник інспекції ДАБК у Закарпатській області Василь Коблик та заступник начальника управління містобудування та архітектури Закарпатської облдержадміністрації Олег Боршовський.

Про використання коштів бюджету розвитку місцевих бюджетів для виготовлення містобудівної документації, експертної грошової оцінки земель інформував присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Іван Губаль.DSCN7971

Далі про порядок та інформацію щодо наданих земельних ділянок за межами населених пунктів для ведення особистого селянського господарства за період з 01. 01. 2013 року по 25.06. 2013 року без врахування земель, що надані за рахунок сертифікатів на земельні частки (паї) доповідав начальник управління Держкомзему в м.Хуст та Хустському районі Юрій Лепей.

Обговорили також цього дня питання «Про порядок державної реєстрації на нерухоме майно». Виступив по якому начальник відділу державної реєстрації речових реєстраційних прав на нерухоме майно реєстраційної служби Хустського районного управління юстиції Олександр Потьомкін.

В ході засідання відбулося детальне обговорення зазначених питань.

Комментарии запрещены.