Нарада-семінар з селищним та сільськими головами і працівниками клубно-бібліотечних закладів району

DSCN4768У понеділок, 11 лютого, у залі засідань Хустської районної ради відбулася нарада-семінар з Вишківським селищним та сільськими головами і працівниками клубно-бібліотечних закладів району. Участь у нараді-семінарі з питань приведення до норм чинного законодавства України бібліотечно-культурних закладів Хустського району взяли в. о. голови Хустської райдержадміністрації Дмитро Маді та голова районної ради Василь Губаль.

На порядок денний було винесено два питання. Так «Про стан перебування у трудових відносинах працівників клубно-бібліотечних закладів Хустського району» доповідала начальник відділу культури та туризму Хустської райдержадміністрації Мирослава Пойда.DSCN4765 «Враховуючи лист територіальної державної інспекції з питань праці у Закарпатській області, в якому зазначаються грубі порушення Закону України «Про оплату праці» та норм Кодексу Законів про Працю України нам необхідно привести у відповідність до діючого законодавства України культурно-бібліотечні заклади району».

 По питанню «Про приведення у відповідність до норм чинного законодавства України клубно-бібліотечних закладів» інформував присутніх начальник відділу юридичного забезпечення, по роботі з кадрами та зверненнями громадян Іван Ковач, який розповів про порядок утворення даних закладів та призначення їх керівників.

 «Ми повинні діяти згідно закону. Зміни, які зараз відбуваються в галузі культури нашого району, тільки на краще. У нас повинна бути співпраця і порозуміння»,- зазначив у виступі голова райради Василь Губаль. «Є такі села, де молодь не знає, куди піти, де відпочити. Тому я вважаю, що будинки культури потрібно розвивати, створюючи всі умови для проведення культурного, а ще й корисного дозвілля. Бережімо традиції села, які передаються нам з покоління в покоління».DSCN4770

Виконуючий обов’язки голови Хустської райдержадміністрації Дмитро Маді зазначив, що треба робити все для того, аби наші заклади почали працювати краще.

У ході наради у працівників клубно-бібліотечних закладів району виникало ряд питань. Найбільшої дискусії викликало питання про оформлення всіх працівників на контрактну основу. Люди побоюються, що таким чином, вони в будь-який час можуть бути звільнені. Але це зовсім не так. Керівники районної влади запевнили усіх у тому, що ніхто не буде звільнений, якщо робота виконується і заклад працює.

Комментарии запрещены.