Напередодні засідання 20 сесії ради зібралися члени президії та постійних комісій

DSCN850529 липня у Хустській районній раді відбулося засідання президії районної ради, де депутати розглянули 2 питання. Основне з них – Про внесення змін до рішення районної ради №287 від 29 грудня 2012 року «Про районний бюджет». Інформувала присутніх в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Галина Костак. Це питання викликало у присутніх активну дискусію. Свою увагу вони зупинили на одному з пунктів щодо проведення третьої зміни оздоровлення учнівської молоді у шести школах району, де оздоровлено найменший відсоток учнів.

Після тривалих дискусій народні обранці вирішили дане питання винести на розгляд постійних депутатських комісій, які відбулися сьогодні, 30 липня, під головуванням голови Хустської районної ради Василя Губаля. І так, було вирішено, що оздоровлення проходитиме у Нижньому Бистрому, Липчі, Вишкові, Бороняві, Нижньому Селищі та Сокирниці.DSCN8508

Щодо питання «Різне», то тут депутати заслухали та прийняли  порушине клопотання щодо виділення у 2014 році коштів для здійснення природоохоронного заходу із вивезення на утилізацію з території ВАТ «Агрокомплекс» с. Рокосово Хустського району токсичних відходів І, ІІ класу небезпеки.

Отож, засідання постійних комісій відбулося злагоджено, конструктивно, оперативно на високому професійному рівні.

Комментарии запрещены.