Найбільший населений пункт району відзначив День селища

DSCN9931Гарна сонячна погода та піднесений настрій посприяли, аби вишківчани радісно відзначили День свого селища у неділю, 29 вересня. Уже не вперше тут організовують свято, тож і цьогоріч громада відпочила на славу, адже святкова атмосфера панувала навкруги.

Офіційну частину свята було розпочато по обіді. На святковий захід з’їхалося чимало жителів та гостей з різних куточків краю. Всі вони приїхали, аби привітати вишківчан з радісним святом та побажали вдалого відпочинку.

З хлібом-сіллю зустрічали високоповажних гостей. Далі урочисто свято відкрив селищний голова Карло Сойков, який у своєму виступі подякував усім гостям свята та розповів про успіхи й досягнення селища. «Це свято всіх, хто народився і виріс у селищі з особливим колоритом, багатими традиціями та славною історією. Дякую всім мешканцям селища Вишково, які небайдужі до долі рідного селища, а особливо представникам старшого покоління, які пройшли нелегкий шлях, не зламались, не втратили віри, а продемонстрували приклад безкорисного служіння рідному селищу. Саме вони своєю працею кожний день змінювали життя на краще. Вітаю також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого Вишкова в майбутньому», — наголосив Карло Карлович.DSCN9956

Із теплими словами вітань до вишківчан звернувся і голова Хустської районної ради Василь Губаль. «Хочу відмітити, що всі показники, від яких залежить стан справ у районі, селище Вишково відіграє першу роль. А це тому, що тут мирно живуть дві громади – українська та угорська, які є справжніми патріотами свого селища. Саме ви показуєте хороший приклад іншим населеним пунктам району, як потрібно працювати задля покращенння розвитку всього району. Також хочу відмітити й традиції, які тут передаються з покоління в покоління. Вірю, що вони відроджуватимуться й матимуть продовження й надалі», — каже Василь Іванович.

Вітання також лунали цього дня і від голови райдержадміністрації Василя Якубця та представника Берегівського консульства Петронелли Нодь. Далі кращим жителям селища було вручено почесні грамоти і цінні подарунки.

На святі була представлена виставка місцевих майстрів, які прославляють рідний куточок срібної землі. Для жителів, що люблять спорт були спортивні змагання. А гарний настрій усім присутнім подарував святковий концерт за участі народних колективів краю, які виконували пісні не тільки на українській, а й на угорській мовах, а також виступали й відомі танцювальні колективи.

Логічним продовженням великого свята була розважальна програма та народні гуляння просто неба.DSCN9929

DSCN9910DSCN9906DSCN9916DSCN9917DSCN9920DSCN9926DSCN9930DSCN9944DSCN9961DSCN9966

Комментарии запрещены.