Начальник Хустської міліції провів виїзний прийом громадян у Крайникові

P4030223Однією з пріоритетних завдань  органів внутрішніх справ є необхідність максимально наблизити діяльність міліції до потреб громадян. Саме з цією метою керівники хустського міськвідділу міліції постійно проводять робочі зустрічі з місцевими мешканцями. 

         Дільничний інспектор міліції Хустського міськвідділу міліції  лейтенант міліції Василь Корсак, як справжній господар зустрів на порозі сільської ради с. Крайниково, Хустського району начальника міліції В.І.Турдая. На зустріч до начальника міліції як, годиться добрій господині першою звернулась сільський голова Вайнагій О.М., яка розповіла про діяльність села; життя односільчан; про планування  майбутнього Парку відпочинку та багато інших питань побутового характеру.

Пройшло небагато часу, як до В.Турдая зайшов житель с. Крайниково, якого хвилювали питання, щодо роботи діяльності сектору дільничних інспекторів міліції та питання щодо створення громадського формування з охорони громадського порядку у селі Крайниково.  Бесіда набирала обертів. До полковника міліції у цей день зверталися жителі з різними питаннями та своїми проблемами. А також, під час прийому громадян, дільничний інспектор міліції В.Корсак прийняв заяву, у одного із мешканців села, щодо сімейних відносин із своєю дружиною.  Під час прийому громадян очільник хустської міліції, розповів та показав жителям села інформаційну табличку «Наш дільничний інспектор міліції» у якій міститься коротка інформація про дільничного інспектора міліції. Під час бесіди було обговорено питання щодо спільної роботи міліції та громадськості з попередження скоєння злочинів в умовах дії нового КПК України.P4030251

Спілкуючись із крайниківчанами начальник міліції Василь Турдай наголосив на необхідності побудови міцних взаємовідносин між громадськістю та працівниками міліції. Адже, переконаний, що лише довіра населення сприятиме підвищенню ефективності роботи правоохоронців. Жодний працівник органів внутрішніх справ не повинен залишатися осторонь чужих проблем, – відзначив полковник міліції. – Слід спільними зусиллями протидіяти злочинності та будь-яким незаконним проявам у суспільстві.

 

Агнеса Куртяк

Хустський МВ УМВС України

 

Комментарии запрещены.