На засіданні президії та постійних депутатських комісій обговорено питання порядку денного сесії районної ради

DSCN7457Під головуванням очільника районної ради Василя Губаля сьогодні відбулося засідання президії районної ради, на якому розглянуто низку питань, що вносяться на порядок денний вісімнадцятої  сесії Хустської районної ради VI скликання, яка відбудеться 12 червня. 

Розпочалося засідання із затвердження порядку денного в цілому. Далі голова ради запропонував внести до порядку денного ще три питання: «Про затвердження ставок збору за заготівлю другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань», «Про Програму реалізації природоохоронних заходів на 2013 рік»DSCN7461 та про створення комунального закладу «Хустський центр первинної медико-санітарної допомоги Хустської районної ради Закарпатської області», яке у присутніх викликало різні думки й активну дискусію. Президія вирішила, що спеціальна вивчить дане питання до засідання сесії районної ради. Відтак, питання зняли з порядку денного та відправили на довивчення.

Далі, із зауваженнями й пропозиціями  члени президії  підтримали й ряд інших важливих питань життєдіяльності району.

Цього ж  дня було проведено й засідання постійних депутатських комісій районної ради з обговорення матеріалів сесії районної ради.

Отже, таким чином було завершено підготовку до засідання 18 сесії районної ради.

DSCN7462

Комментарии запрещены.