На засіданні президії районної ради обговорено важливі питання

DSCN6189Сьогодні у Хустській районній раді відбулося засідання президії районної ради, яке провів очільник району Василь Губаль. Депутати обговорили два важливі питання: «Про Концепцію індустріального парку на території Хустського району» та про звернення президії районної ради.  

По першому питанню доповідав начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Лендєл. Він зазначив, що згідно з Законом України «Про індустріальні парки» від 21.06.2012 року управлінням економіки Хустської райдержадміністрації розроблено проект концепції індустріального парку на території Хустського району.

Рішення про розробку концепції розвитку індустріального парку саме в Хустському районі Закарпатської області є повністю обґрунтованим. Незважаючи на те, що існують більш розвинені райони Закарпатської області з сприятливішим інвестиційним кліматом, сьогодні є велика потреба у розвитку та залученні інвестицій у депресивні райони. Реалізація масштабного проекту створення індустріального парку саме у Хустському районі Закарпатської області сприятиме покращенню соціально-економічної ситуації, створенню нових робочих місць, тощо.DSCN6193

Згідно із розробленою концепцією індустріального парку його територію планується розділити на наступні функціональні зони: промислова зони сортування та первинної обробки твердих побутових відходів, виробництва будівельних матеріалів та товарів народного споживання з вторинного поліетилену та пластику, логістики та адміністративних будівель індустріального парку, складських приміщень та овочесховище з холодильними установками для зберігання і подальшого транспортування фруктів, овочів, ягід, тощо та промислова зона виробництва сонячних колекторів для нагріву води, інших, в тому числі освітлювальних приладів із застосуванням сонячних батарей.

Члени президії детально розглянули це питання і винести його на розгляд комісії та сесії районної ради.

По наступному питанню голова районної ради Василь Губаль зачитав текст звернення, що стосується нападу на депутата районної ради, голову фракції Громадянської партії «Пора» Василя Якубця, який був скоєний у ніч з 20 на 21 квітня. Таким чином президія райради звертається до правоохоронних органів з проханням якнайшвидшого встановлення осіб, причетних до цього злочину.

Комментарии запрещены.