На виїзному прийомі громадян у селі Драгово побував голова районної ради

DSCN72936 червня з наболілими питаннями до голови Хустської районної ради Василя Губаля звернулося чимало драгівчан. У кожного з них проблеми були різні. Говорили цього дня про заміну старих електричних стовпів, дорогу та приватизацію земельних ділянок.

 Однак однією і найважливішою, яка об’єднала усіх було питання закриття у селі дитячого терапевтичного відділення та дільничної лікарні. Зазначимо, що саме Драгівська дільнична лікарня з дитячим відділенням обслуговує не тільки Драгово, а й села Кічерели, Становець, Жовтневе, Забрідь, Вільшани та Золотарево. Жителі цих населених пунктів часто потребують допомоги медиків, тому цей заклад їм потрібен як ніколи. А закрити дитяче терапевтичне відділення та лікарню планується у зв’язку із оптимізацією закладів охорони здоров’я, що проходить по всій Україні.    DSCN7284

 «Лікування дітей проводиться в стаціонарах, дуже часто діти поступають до дільничної лікарні у важких станах, судомах, з високою температурою, отруєннями і лише в край необхідних випадках дітей відправляють до Хустської районної лікарні. Тому цей медичний заклад дуже потрібний для нашого населення», –кажуть жителі, що звернулися на прийом громадян.

Голова районної ради зазначив, що питання щодо закриття дитячого терапевтичного відділення та дільничної лікарні вивчатиме спеціальна комісія.DSCN7261

«Чимало проблем накопичилося сьогодні в жителів Драгова, що одним розчерком пера їх вирішити просто неможливо. Але важливо інше — сьогодні влада повинна знати ці проблеми і знаходити можливості позитивно їх вирішити», — наголосив Василь Іванович.

Хочеться відмітити й те, що мова йшла цього дня не лише про проблеми, адже жителі села висловлювали й слова вдячності на адресу сільського голови Михайла Керити, який ніколи не стоїть осторонь проблем. Дякували й голові районної ради Василю Губалю за підтримку та небайдужість. Побажали й далі плідно працювати та допомагати жителям району.

Відтак, всі порушені питання перед головою районної ради знайдуть своє реальне вирішення.

Комментарии запрещены.