На Великдень Благодатний вогонь запалав у всіх храмах Закарпаття

У суботу, 14 квітня,  у  приміщенні обласного  краєзнавчого музею, на території Ужгородського замку,  відбулася урочиста церемонія передачі Благодатного вогню, привезеного з Єрусалима, представникам християнських конфесій Закарпатської області, керівництву області, районів та міст нашого краю. Захід ініціював та підтримав наш земляк, міністр МНС, депутат облради Віктор Балога.

Благодатний вогонь із храму Гробу Господнього в Київ спеціальним рейсом з Єрусалима було доставлено близько 21:00.Закарпатська делегація у складі голови обласної ради Івана Балоги, народного депутата Василя Петьовки, міських голів Ужгорода та Хуста Віктора Погорєлова та Володимира Кащука, голів Хустської та Ужгородської райрад Василя Губаля та Михайла Фединця, депутатів облради Володимира Чубірка та Мирослава Білецького отримала Благодатний вогонь в Києві від  архієпископа Антонія, ректора Київської духовної академії і привезла його літаком на Закарпаття.

В Ужгороді Благодатний вогонь під благословення представників релігійних управлінь християнських Церков голова обласної ради Іван Балога та голова облдержадміністрації Олександр Ледида вручили лампадки  з освяченим вогнем духовенству, представникам районів і міст області, які понесуть його у кожний храм Закарпаття.

Єрусалимський Благодатний вогонь на Великдень  запалав і на Хустщині. Голова Хустської районної ради Василь Губаль, міський голова Володимир Кащук та депутат облради Мирослав Білецький передали святиню релігійним громадам, в Кафедральний собор м.Хуст  та в с.Рокосово, де кожен християнин мав змогу відчути частиночку миру, добра та любові Господньої.

Всечестні отці дали благословення на подальший шлях Благодатного вогню по населеним пунктам області, на радісне святкування найбільшого свята усіх християн – Воскресіння Христового, багатої і щедрої Пасхи.

 

Опісля голова обласної ради Іван Балога взяв участь у Всеношій літургії в Ужгородському греко-католицькому кафедральному соборі та в Мукачівському православному кафедральному соборі на честь ікони Почаївської Божої Матері.

                                                                                                                                                                                                                               Прес-служба облради

Комментарии запрещены.