На урочисту лінійку до Монастирецької школи завітав голова Хустської районної ради

DSCN91661 та 2 вересня по всій Україні пройшли шкільні лінійки– розпочався новий навчальний рік. Вже доброю традицією стало відвідування шкіл району головою Хустської районної ради Василем Губалем. Як і минулоріч, він завітав до Монастирецької загальноосвітньої школи.

У неділю, 1 вересня, тут панувала надзвичайно радісна атмосфера, адже дітки до школи крокували з радістю та великим бажанням. Бо тут справжня криниця знань, яку вони черпатимуть протягом всього навчального року.

Розпочалася урочиста лінійка із внесення державного прапору України. Далі під звуки музики на лінійку запросили наймолодших учнів, яких за руку привели одинадцятикласники.

Слова найщиріших вітань лунали цього дня від в.о. директора школи Василини Довгій. Вона зазначила, що у школі вчителі намагаються створити найкращі умови для навчання та виховання учнів, покращити якість освіти, вчать дітей до суспільно-корисної праці, до самостійного життя. Також наголосила на тому, що учні школи мають чимало досягнень, адже є неодноразовими переможцями олімпіад різного рівня. Тому освітянський заклад має чим пишатись.DSCN9151

З нагоди свята Дня знань вітання лунали і від сільського голови Юрія Горвата, класних керівників та від старшокласників. Виступаючі побажали вчителям, учням та батькам здоров’я, родинного благополуччя і людського щастя та мудрості.

Із щирими словами вітань до присутніх звернувся сьогодні і голова районної ради, який подякував вчителям та батькам за підготовку школи до нового навчального року. «У Монастирецькій школі росте нова зміна керівників державних структур, народних депутатів, міністрів, а головне – Людей з великої букви. Тому від депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто хочу побажати усім вам успіхів та лише приємних вражень у новому навчальному році. Пишайтеся своєю рідною альма-матер. Гордіться краєм, в якому живете», — наголосив у вітальному слові Василь Іванович.

Привітав вчителів, батьків та учнів на святковому заході й перший заступник голови Хустської райдержадміністрації Віталій Дулкай. Він зазначив, що новий навчальний рік означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових перемог.

 Цьогоріч до 1 класу Монастирецької школи прийшло 32 першокласників, яким на урочистій лінійці було вручено подарунки від народного депутата України Павла Балоги. До речі, подарунки від народного депутата отримали всі 1197 першокласників загальноосвітніх шкіл району.DSCN9194DSCN9164DSCN9180DSCN9182DSCN9191

DSCN9158DSCN9164

Комментарии запрещены.