На сесії обласної ради обговорювалися важливі для Хустського району питання

У четвер, 30 листопада, відбулося пленарне засідання 9-ої сесії Закарпатської обласної ради, на якому був присутній голова Хустської районної ради Юрій Іванчо. Порядок денний сесії включав понад шістдесят питань, що стосуються соціального та економічного розвитку краю.

Очільник облради інформував про звернення громадськості краю, зокрема Обкому профспілки працівників лісового господарства, громадської спілки «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Закарпаття», голів Іршавської райради і РДА щодо недопущення реалізації Стратегії реформування лісового господарства, схваленої Кабміном 15 листопада поточного року. З цього приводу перед депутатським корпусом виступив голова обкому профспілки працівників лісового господарства Валерій Федурця, який наголосив, що реформування, схвалене урядом, вводиться без попереднього обговорення на місцях та без врахування пропозицій працівників лісового господарства. Відтак, свої зауваження висловили Олександр Ледида, Михайло Мотильчак та Василь Губаль.

Наголошувалося, що справедливе занепокоєння викликає передача повноважень щодо управління лісами та ведення лісового господарства з місцевого на центральний рівень і що це суперечить децентралізаційним  реформам. Відтак, у ході засідання депутати підтримали пропозицію, щодо включення до порядку денного сесії питання «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо питань реформування та подальшого розвитку лісового господарства».

Варто відзначити, що під час пленарного засідання депутатом обласної ради Василем Губалем було порушено питання Велятинської аптеки, яка була передана сільській раді під реконструкцію дошкільного навчального закладу. Цьогоріч вищезазначена аптека рішенням обласної ради знову повернулася у власність області. Василь Іванович звернувся до керівництва краю щодо передачі приміщення даної аптеки для облаштування дошкільного навчального закладу, оскільки вже розроблено кошторис і затрачено значні кошти на експертизу.

Наступне пленарне засідання 9-ої сесії відбудеться 21 грудня, в ході якого прийматиметься головний документ краю – бюджет Закарпаття на 2018 рік.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *