На сесії районної ради народні обранці підтримали ряд важливих рішень

DSCN8474Під керівництвом голови районної ради Василя Губаля 15 липня відбулася дев’ятнадцята сесія Хустської районної ради VI скликання. Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Василь Якубець та заступник голови районної ради Павло Гвоздянський.

На початку очільник району зачитав ряд депутатських звернень, що надійшли в міжсесійний період. Далі було запропоновано включити до порядку денного питання «Про Програму підтримки Хустської місцевої районної організації спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Після цього депутати проголосували за порядок денний в цілому й перейшли до розгляду всіх питань. Зазначимо, що сесії передувало засідання президії та постійних депутатських комісій, на яких детально було обговорено та вивчено всі питання.

І так депутати підтримали рішення про прийняття в 2014 році коштів на здійснення видатків, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів з бюджету м. Хуст до Хустського районного бюджету.DSCN8471

Важливим для вирішення було питання щодо внесення змін до рішення районної ради №287 від 29 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік». Активного обговорення викликав пункт щодо перерозподілу коштів на третю зміну оздоровлення у школах. Народні обранці кажуть, що краще ці кошти спрямувати на інші потреби школи, адже вже незабаром почнеться новий навчальний рік, а в навчальних закладах проблем вистачає, як ніколи. Також депутати зазначили, що 57 відсотків дітей цього року уже оздоровили, а тому і це непоганий результат. І так, внаслідок жвавих дискусій, це питання підтримку так і не знайшло. Тому розглядатимуть його на наступному засіданні.

Прийняли депутати також важливі для району програми, а саме: Про сприяння виконанню функціональних завдань та забезпечення оперативної служби діяльності підрозділів Державної прикордонної служби України, які дислоковані на території Хустського району на 2013 рік, Про забезпечення ведення Державного реєстру виборців у Хустському районі на 2013-2014 роки, Про підтримку Хустської місцевої районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).Підтримали й питанння про стан використання природних ресурсів на території району.DSCN8458

 В «різному» депутатів цікавило питання щодо реалізації Програми «Питна вода», особливо, в якому стані знаходиться виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво водогону для сіл: Сокирниця, Крайниково, Данилово, Олександрівка та Стеблівка. Інформував присутніх начальник житлово-комунального господарства райдержадміністрації Василь Чопей, якому доручено якнайближчим часом детальніше ознайомити з цим питанням жителів району в засобах масової інформації.

На цьому засідання сесії районної ради було завершено.

Комментарии запрещены.