На президії визначились з порядком денним тринадцятої сесії Хустської районної ради

Сьогодні, 11 червня, напередодні пленарного засідання чергової, ХІІІ-ої  сесії районної ради VІ скликання відбулося засідання президії райради, яке провів голова Хустської районної ради Василь Губаль.

У засіданні президії взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Горба, заступник голови Хустської райради Павло Гвоздянський, а також керівники профільних управлінь РДА та депутати- члени президії.

Розпочавши засідання Василь Губаль зазначив, що постійні комісії районної ради на засіданнях рекомендували включити в порядок денний 13-ої сесії низку актуальних питань, які детально обговорили на засіданні президії. Було внесено ряд доповнень та пропозицій. Зі змінами та зауваженнями прийняли виносити на порядок денний сесії районної ради 20 питань.

Найбільш жвавого обговорення викликало питання, що стосувалося затвердження проекту «Впровадження сучасної оптимальної моделі роздільного збору твердих побутових відходів на території Хустського району, як засіб покращення екологічного стану», адже проблема зі сміттям- є чи не найактуальнішою і болючою в нашому районі.

Розглянувши всі зауваження і пропозиції, врахувавши доповнення депутатів, члени президії рекомендували доопрацювати проекти рішень до розгляду на сесії 13 червня.

Комментарии запрещены.