На колегії райдержадміністрації підбивали підсумки за І півріччя

DSCN8499У п’ятницю, 26 липня, відбулася колегія райдержадміністрації. Участь у засіданні взяв заступник голови Хустської районної ради Павло Гвоздянський. Порядок денний складався із 4 питань, кожне з яких було розглянуто детально.

І так, Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2013 року інформувала в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Галина Костак. Вона зазначила, що виконання затвердженого плану доходів загального фонду бюджету Хустського району за січень-червень 2013 року забезпечено по всіх місцевих бюджетах, за винятком села Рокосово. Враховуючи виконання загального фонду у цілому по району за січень-червень поточного року на 117,3 відсотка, спостерігається не забезпечення виконанння сільськими радами по окремих платежах.

            Далі присутні заслухали інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Володимира Лендєла по питпнню «Про підсумки економічного і соціального розвитку Хустського району за І півріччя 2013 року».Детально розповів про розвиток та стан промисловості, сільського господарства, будівництво, інвестиції, енергоносії, ринок праці, стан виплати заробітної плати та інших соціальних виплат та бюджет.DSCN8495

            Аналіз підсумків економічного і соціального розвитку зі І півріччя 2013 року свідчить про необхідність підвищення організаторської роботи місцевих огранів влади, галузевих управлінь райдержадміністрації щодо ефективного вирішення пріоритетних напрямків діяльності райдержадміністрації, назрілих проблем економічного розвитку району в тісному поєднанні з вирішенням питань поліпшення життєвого рівня населення та розвитку соціальної сфери.

            Перейшли й до наступного питання порядку денного – Про підсумки роботи із зверненнями, що надійшли до райдержадміністрації в І півріччі 2013 року. По якому доповідала начальник відділу здійснення документообігу апарату райдержадміністрації Тетяна Бонь, а також заслухали звіт Велятинського сільського голови Михайла Петечела про дотримання законодавства з питань розгляду звернень громадян за І півріччя 2013 року. У своєму звіті сільський голова зазначив, що за І півріччя 2013 року до сільської ради надійшло 283 письмових та усних звернень громадян. Переважно вони стосувались надання дозволів на виготовлення технічних документів із землеустрою з метою передачі землі в приватну власність. Всі одержані звернення розглянуто в установлений Законом України «Про звернення громадян» термін, який не перевищував 30 днів з дня надходження звернення.

            По кожному з питань було прийнято відповідне рішення.

По завершенні засідання колегії лунали поздоровлення на адресу працівників торгівлі, які відзначатимуть своє професійне свято у неділю, 28 липня.

Комментарии запрещены.