На Хустщину повернулися резервісти, які брали участь у навчальних зборах на Львівщині

У четвер, 28 вересня, на рідну Хустщину повернулися десятеро резервістів, які брали участь у навчальних зборах на Яворівському військовому полігоні Львівської області, під час яких військовозобов’язані мали можливість набути військових навичок, опанувати нові спеціальності, практично виконати стрільбу з бойової зброї.

Зустрічали резервістів на Хустському залізничному вокзалі заступник голови Хустської районної ради Михайло Калинич та Хустський військовий комісар Олександр Адамов.

Михайло Михайлович звернув увагу, що: «навчання такого типу виховують у чоловіків патріотичні почуття та прагнення завжди бути на сторожі захисту своєї сім’ї, свого рідного краю та Батьківщини». Йому про це добре відомо, так як він брав участь в аналогічних навчаннях в липні місяці цього року.

Відзначимо, що людей, які беруть участь у таких навчаннях – у зону АТО не відправлятимуть, адже дані збори відносяться тільки до навчань, а не до виконання завдань. На контрактну службу по закінченні навчальних зборів ідуть тільки ті резервісти, які самі виявили бажання укласти контракт зі Збройними силами України.
Навчальні збори на Яворівському полігоні тривали 30 днів. Забезпечили резервістів усім необхідним – спальниками, військовою формою, рюкзаками, дощовиками та іншим спорядженням. Переодягнулися хлопці, як на строкову службу. І жили, і навчалися резервісти в польових умовах, наближених до бойових, спали в наметах.

Враження від навчань у всіх позитивні. Хлопці готові взяти участь у таких заходах повторно, а одна людина, зі слів військового комісара, навіть виявила бажання укласти контракт із Збройними силами України.

Комментарии запрещены.